Pakiety medyczne

Europejski Lider Odszkodowań

Pakiety medyczne

Pakiety medyczne S7Health dla osób fizycznych, małych i średnich firm oraz korporacji. W ramach produktu S7Health oferujemy pakiet usług medycznych umożliwiający m. in. dostęp do lekarzy, lekarzy specjalistów, badań, rehabilitacji w sieci 1000 prywatnych placówek medycznych w Polsce. Zakres usług medycznych oraz ich dostępność w ramach pakietu to, w tym momencie, optymalna alternatywa dla publicznej służby zdrowia i wciąż dość kosztownej prywatnej opieki medycznej.

Dla pacjentów to koniec z kolejkami do rejestracji, lekarzy, badań i sprzętu. Dla firmy to wdzięczność pracowników za ochronę medyczną, postrzeganą jako najlepszy benefit pozapłacowy, zarówno dla nich samych, jak i ich rodzin. Ponadto pakiet medyczny skutecznie zmniejsza rotację pracowników, jak i też jest to dodatkowa zachęta podczas rekrutacji.

  • Platforma Medycyny Pracy  (usługa z możliwością udzielenia ulgi PFRON) dla małych i średnich firm oraz korporacji. Platforma Medycyny Pracy to narzędzie online organizujące całościową obsługę medycyny pracy w firmie. Platforma to przede wszystkim zebrane w jednym miejscu dane i dokumenty związane z medycyną pracy oraz stałe monitorowanie całego procesu: m.in. przypominanie o wymaganych badaniach przed końcem ich okresu ważności, generowanie indywidualnych skierowań na badania, porządkowanie wszystkich dokumentów związanych z medycyną pracy. Ułatwia prace kadrowej i oszczędza czas pracodawcy. Dla firmy to zaoszczędzony czas i brak kar za drobne przeoczenia.
  • Concierge medyczny (indywidualny opiekun medyczny) dla klientów premium Unikalna usługa na rynku medycznym: indywidualny opiekun medyczny do zadań specjalnych, który prowadzi całą logistykę leczenia, aż do wyleczenia. Udostępniamy naszym klientom całe nasze know-how medyczne, pomagamy zdefiniować i kompleksowo rozwiązać problem przeprowadzając pacjenta przez zawiłości rynku medycznego.

Poznaj naszą propozycję dla Ciebie: - razem dobierzemy atrakcyjne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb, - dla Ciebie, dla Twoich pracowników, dla Twojej firmy.

Oferujemy zdrowie, oszczędności i zadowolenie pracowników.

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!