--
Europejski Lider Odszkodowań

Świadczenie pielęgnacyjne

Świadczenie pielęgnacyjne – pomagamy opiekunom osób z niepełnosprawnością

Opiekując się swoim bliskim, niejednokrotnie trzeba zrezygnować z pracy. Utrzymanie siebie i swojego podopiecznego jest wówczas bardzo trudne, zwłaszcza gdy nikt nie wspiera nas w codziennych wydatkach.

Niezależnie jednak od tego, jaki dochód ma całe gospodarstwo domowe – Ty jako opiekun osoby z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności, masz prawo wnioskować o świadczenie pielęgnacyjne. To finansowa pomoc od państwa w wysokości 2119 zł, którą pomożemy Ci zdobyć.

Świadczenie pielęgnacyjne dla opiekunów dorosłych i dzieci

Europejski Lider Odszkodowań wspiera opiekunów osób z orzeczeniem o niepełnosprawności oraz z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności.

Przepisy ustawy kierują świadczenie pielęgnacyjne do opiekunów osób małoletnich lub uczniów do 25 roku życia. Wyrok Trybunału Konstytucyjnego z 2014 r. otworzył nam jednak furtkę do pomocy finansowej również dla dorosłych. Niejednokrotnie musimy zająć się naszym bliskim, który nie może samodzielnie egzystować – wiek tu nie gra roli, bo niepełnosprawność jest ogromną przeszkodą w codziennym funkcjonowaniu niezależnie od wieku.

Zgłoś się do nas, jeśli zrezygnowałaś/-eś z pracy, żeby poświęcić się opiece nad osobą z orzeczeniem o niepełnosprawności. Załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, a jeśli nie otrzymasz świadczenia – będziemy się odwoływać do wyższej instancji.

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!