Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Bydgoszczy

Każdy z nas powinien dochodzić swoich praw, jednak niekoniecznie należy robić to w pojedynkę. Czasem bowiem walka o wyższe odszkodowanie lub zadośćuczynienie przerasta nasze możliwości – i nie ma w tym nic dziwnego ani złego. Sytuacje życiowe potrafią bowiem być skrajnie trudne. Dlatego też powstała firma Lider Odszkodowań. Pragniemy pomóc Ci w uzyskaniu dopłaty, jeśli nie zgadzasz się z towarzystwem ubezpieczeniowym.?

Działamy między innymi na terenie miasta Bydgoszcz. Odszkodowania, a raczej walka o ich należną kwotę, to nasza misja, którą kierujemy się każdego dnia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie doprowadzać sprawy naszych konsumentów do końca.

Zaniżone odszkodowanie – kancelaria odszkodowawcza, Bydgoszcz

Jak już wiesz, dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynienia to główny cel naszej pracy. Jednak to, co wyróżnia naszą firmę, to podejście do konsumentów. Wszystko dlatego, że kierujemy się nie tylko paragrafami – te, zostawiamy na salę sądową czy do kontaktów z przedstawicielami towarzystwa ubezpieczeniowego. Przychodząc do nas, otrzymasz należyte wsparcie nie tylko prawne, ale i emocjonalne.

W tym celu współpracujemy z CPOP, czyli Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym. Dzięki temu nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy programów rehabilitacyjnych, przeznaczonych dla wybranych towarzystw ubezpieczeniowych. Możemy również pomóc w znalezieniu pomocy psychologa.

Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych to jeden z głównych obszarów prowadzenia przez nas spraw. Już dziś dowiedz się, co możemy razem zdziałać.

Odszkodowania powypadkowe

Jak wspomnieliśmy, najczęściej staramy się o odszkodowania komunikacyjne. W Bydgoszczy niestety dochodzi niemal codziennie do kolizji drogowych – zupełnie jak w każdym innym miejscu. Jeśli zostałeś ofiarą takiej kolizji, zgłoś się do nas. Egzekwujemy zadośćuczynienie czy odszkodowanie pobierane z OC sprawcy, a także walczymy na drodze sądowej o zwiększenie ich kwoty, którą zaniżył ubezpieczyciel.

Po wypadku samochodowym poza startami materialnymi pojawiają się także te bezpośrednio związane z naszym zdrowiem. Stąd też potrzeba opłat za rehabilitację, leki, wizyty kontrolne u specjalistów. Poza tym może okazać się, że ze względu na stan zdrowia będziesz zmuszony zmienić pracę. Jeśli wiąże się ona ze zmianą zawodu, będziemy walczyć o odszkodowanie, pokrywające naukę nowej profesji.

Dochodzenie odszkodowania Bydgoszcz – błędy medyczne

Pomożemy Ci także w uzyskaniu należnego odszkodowania za działania medyczne, niezgodne z aktualną wiedzą lekarską. Wszystko dlatego, że w wyniku niego powstałe obrażenia ciała mogą wymagać stałego leczenia w tym kupowania leków, wizyt u specjalisty. Same dojazdy do niego mogą przecież kosztować spore kwoty. Co warto wiedzieć, ze w takiej sytuacji, nawet jeśli nie masz wykupionego odszkodowania u ubezpieczyciela, to zawsze masz prawo do świadczenia z polisy OC placówki medycznej.

Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowania po wypadku w pracy

Odzyskiwanie odszkodowań po wypadkach w miejscu pracy to kolejna gałąź, którą się zajmujemy. W tym przypadku również będziemy egzekwować kwoty z polisy OC, tyle że pracodawcy.

Pamiętaj, że masz prawo do świadczeń, jeśli zdarzenie będzie nagłe i ma miejsce podczas wykonywania czynności, leżącej w Twoich kompetencjach oraz obowiązkach zawartych w umowie. Natomiast kiedy złamiesz zasady BHP, a przeszedłeś wcześniejsze szkolenie z tej dziedziny, to niestety takie ubezpieczenie Ci się nie należy.

Dochodzenie odszkodowań – Bydgoszcz i okolice

Jak wspomnieliśmy, zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań w Bydgoszczy. Jednak jest to tylko jeden z obszarów naszej pracy – tak naprawdę świadczymy usługi na terenie całego kraju. Jeżeli więc masz problem w otrzymaniu odszkodowania, a zakład ubezpieczeń czy towarzystwo ubezpieczeniowe utrudnia Ci pozyskanie go lub znacznie zaniża stawki – napisz do nas. Zrobisz to poprzez formularz kontaktowy.

Co ważne, od początku do końca Twoją sprawą będzie zajmował się jeden Mecenas. Dzięki temu dogłębnie pozna on Twoją sytuację z każdej strony, co jeszcze bardziej zwiększy szanse na pozytywne zakończenie wspólnych działań.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.