Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Gdańsku

Odszkodowania – Gdańsk

Odszkodowania są świadczeniami należnymi osobom poszkodowanym lub ich najbliższym za naruszenie zdrowia albo uszkodzenie dóbr materialnych. Ich wysokość powinna odpowiadać wyrządzonej szkodzie, niestety nie zawsze tak jest. Ubezpieczyciele starają się wypłacać minimalne odszkodowania w Gdańsku, warto więc skorzystać z pomocy profesjonalistów. Europejski Lider Odszkodowań skutecznie dochodzi roszczeń osób poszkodowanych w wielu różnorodnych wypadkach. Oprócz tego zapewniamy także wsparcie psychiczne oraz pomoc na poszczególnych etapach postępowania. Walczymy i wygrywamy dla Ciebie.

Skuteczne odzyskiwanie odszkodowań w Gdańsku

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w odzyskiwaniu odszkodowań w Gdańsku i innych miejscowościach w Polsce. Doskonale wiemy, jak wielki stres przechodzą zarówno poszkodowani, jak i ich najbliżsi podczas wypadku, dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dochodzenie odszkodowań na własną rękę to wyjątkowo uciążliwy proces, który z pewnością nie ułatwia powrotu do zdrowia, a ostateczne świadczenie może być za małe. Europejski Lider Odszkodowań z Gdańska pomoże Ci w trudnych chwilach i zadba, aby rekompensata była adekwatna do wyrządzonej szkody.

Odzyskiwanie odszkodowań to dość skomplikowany proces, dlatego warto zaufać przedsiębiorstwu, które posiada własny dział medyczny i prawniczy, aby sporządzić dokumentację wszystkich skutków wypadku na Twoje życie.

Oprócz samego odszkodowania jesteśmy w stanie uzyskać także dodatkowe fundusze, na przykład:

  • pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji (także w prywatnych klinikach),

  • pokrycie kosztów przebranżowienia,

  • utracone korzyści zarobkowe,

  • renty.

W przypadkach ciężkich obrażeń ciała, kiedy poszkodowany stał się niepełnosprawny, pomożemy Ci uzyskać środki na przystosowanie domu do jego potrzeb, zakup specjalnego samochodu, a także zatrudnienie profesjonalnych opiekunów.

Odszkodowania komunikacyjne – Gdańsk

Wypadki drogowe mają miejsce na polskich drogach na tyle często, że wprowadzono obowiązkowe opłaty odpowiedzialności cywilnej, czyli OC. Dzięki temu po kolizji sprawca nie musi wypłacać świadczenia z własnej kieszeni, ponieważ robi to ubezpieczyciel. Niezależnie od środka transportu poszkodowanego może on ubiegać się o odszkodowanie powypadkowe w Gdańsku z OC sprawcy, są to zatem:

  • kierowcy samochodów i ciężarówek,

  • pasażerowie poszkodowanego i sprawcy,

  • motocykliści i rowerzyści,

  • piesi.

Aby otrzymać odpowiednie świadczenie za uszkodzenie pojazdu oraz obrażenia ciała, poszkodowany nie musi być ubezpieczony.

Niestety bardzo często ubezpieczyciele starają się wypłacać minimalne odszkodowania powypadkowe. Przykładowo przy uzyskiwaniu świadczenia na naprawę samochodu niektóre uszkodzone części nie są wliczane do listy szkód albo zaleca się, aby wymienić je na komponenty z drugiej ręki. Rekompensata za naprawę auta powinna umożliwiać zakup nowych części, ale nierzadko trzeba o to walczyć przed sądem. Nasi prawnicy dołożą wszelkich starań, aby pomóc Ci uzyskać pełne odszkodowanie.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że mogą rozpocząć odzyskiwanie odszkodowań w Gdańsku, jeśli sprawca jest nieznany, nie wykupił OC albo firma ubezpieczeniowa upada. Wówczas z pomocą specjalistów ELO otrzymasz wysokie świadczenie z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. Podobnie w sytuacji, kiedy sprawcą wypadku jest członek rodziny poszkodowanego, albo gdy wypadek nastąpił ze względu na dziurę w drodze. Mamy wieloletnie doświadczenie i 100% wygranych spraw na etapie cywilnym, warto więc nam zaufać.

Odszkodowania powypadkowe w Gdańsku i okolicach

Europejski Lider Odszkodowań zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań w Gdańsku i okolicach od wielu lat. Uzyskiwane świadczenia przysługują poszkodowanym lub ich rodzinom po różnych zdarzeniach, jednak najczęściej mamy do czynienia z odszkodowaniami za wypadki komunikacyjne. Czasami ich skutki to rozległe obrażenia ciała a nawet ofiary śmiertelne. Osoby dotknięte takim doświadczeniem staramy się otoczyć specjalną opieką. Jeśli ofiara była jedynym lub głównym źródłem dochodu rodziny, pomożemy Ci uzyskać fundusze na odbudowę budżetu domowego.

Tragiczne w skutkach zdarzenia mogą przytrafić się każdemu, dlatego bardzo wielką wagę przykładamy do dogłębnego zrozumienia sytuacji poszkodowanego. Oprócz stresu wywołanego wypadkiem często ma on do czynienia z traumą lub innymi zaburzeniami psychicznymi. W ELO udzielamy naszym klientom bezpłatnego wsparcia dzięki współpracy z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym. Ponadto walczymy o uzyskanie środków od ubezpieczyciela na prywatną rehabilitację oraz przystosowanie do życia po trudnym doświadczeniu.

Wypadki przy pracy a odszkodowania

Chociaż najczęściej Europejski Lider Odszkodowań zajmuje się odzyskiwaniem świadczeń powypadkowych, czasami po niefortunnych zdarzeniach w pracy również walczymy o odszkodowania. Gdańsk to duże miasto, pełne różnorodnych zakładów, gdzie nietrudno o błędy w organizacji warunków pracy, usterki profesjonalnych urządzeń czy luki w szkoleniach BHP. Wypadki przy pracy mogą zdarzyć się więc w czasie pracy, podczas wykonywania poleceń przełożonego lub nie, a także podczas przejazdu z zakładu pracy do miejsca wykonywania zlecenia.

Takie wypadki często skutkują trwałymi obrażeniami ciała, co może sprawić, że poszkodowany zmuszony jest zmienić zawód. Nasza firma pomoże Ci otrzymać środki na przekwalifikowanie, a także inne fundusze, między innymi na prywatne leczenie i rehabilitację. Wesprzemy Cię w uzyskaniu należnej kwoty zadośćuczynienia za ból i inne skutki zdarzenia. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, mailowo albo przez formularz kontaktowy – zawalczymy i wygramy dla Ciebie.

Tragiczne w skutkach zdarzenia mogą przytrafić się każdemu, dlatego bardzo wielką wagę przykładamy do dogłębnego zrozumienia sytuacji poszkodowanego. Oprócz stresu wywołanego wypadkiem często ma on do czynienia z traumą lub innymi zaburzeniami psychicznymi. W ELO udzielamy naszym klientom bezpłatnego wsparcia dzięki współpracy z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym. Ponadto walczymy o uzyskanie środków od ubezpieczyciela na prywatną rehabilitację oraz przystosowanie do życia po trudnym doświadczeniu.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.