--
Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Katowicach

Jako kancelaria odszkodowawcza w Katowicach od lat udowadniamy, że z tytułu umyślnego lub nieumyślnego działania osób trzecich każdy może uzyskać odpowiednio wysokie odszkodowanie. Niestety niewielu poszkodowanych decyduje się na nierówną z pozoru walkę z firmą ubezpieczeniową, osobą prawną, fizyczną lub Skarbem Państwa. Pewność przegranej sprawia, że wielu samodzielnie pokrywa straty wynikające z działań osób trzecich. Nasza firma pomoże uzyskać odszkodowania w Katowicach. Zadzwoń do nas lub napisz.

Kogo obejmuje odpowiedzialność odszkodowawcza?

Odpowiedzialność odszkodowawcza to termin, który opisuje osobę fizyczną, prawną lub towarzystwo ubezpieczeniowe, mające prawny wymóg naprawy szkód poniesionych przez poszkodowanego w wyniku ich działania. Mówi o tym bardzo precyzyjnie artykuł 415 kodeksu cywilnego, wedle którego każdy, przez czyje działania poszkodowany utracił zdrowie bądź dobra materialne, jest zobowiązany do naprawienia szkody.

O wynagrodzenie adekwatne do poniesionych kosztów warto walczyć zawsze, nawet w przypadku, gdy z pozoru sprawa wydaje się bezpodstawna lub istnieją jakiekolwiek etyczne przesłanki, które mogą utrudnić jego uzyskanie. Z tego też powodu nasza firma odszkodowawcza w Katowicach stara się, aby należne odszkodowanie powypadkowe uzyskać tak szybko, jak to możliwe.

Czy warto ubiegać się o odszkodowanie w naszej kancelarii odszkodowawczej w Katowicach?

Zdecydowanie tak! Uzyskanie odszkodowania od sprawcy zdarzenia, np. w wypadku komunikacyjnym, może oznaczać dla poszkodowanego znacznie szybszy powrót do zdrowia lub odzyskanie całych strat materialnych w wyniku wystąpienia danego zdarzenia. Z tego względu zawsze warto spróbować swoich sił i zawalczyć o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

Czy da się to zrobić samodzielnie? Zdecydowanie tak, jednak efektywność i skuteczność takich działań z reguły pozostawia wiele do życzenia. Znacznie lepszym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku, gdy walczymy z danym towarzystwem ubezpieczeniowym przez zaniżone odszkodowanie, jest wybranie naszej firmy, która od lat traktuje odszkodowania w Katowicach jako podstawę działalności.

Czy dochodzenie odszkodowań jest kłopotliwe?

Niestety, ale zwykle tak – dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych można stracić mnóstwo swojego wolnego czasu, a tym samym także pieniędzy. W takiej sytuacji istotne jest, aby zlecić jego uzyskanie firmie, która zajmuje się tym zawodowo. W kancelarii odszkodowawczej w Katowicach ELO traktujemy każdą sprawę z tak samo wysokim zaangażowaniem.

Podstawowym wymogiem względem poszkodowanego jest między innymi jak najszybsze zgłoszenie wypadku i roszczenia – warto to zrobić od razu po jego wystąpieniu. Mamy oczywiście świadomość tego, że wspólne przepychanki z towarzystwem ubezpieczeniowym są wówczas wycieńczające, a tym samym z pewnością nie będą komfortowe w trakcie trwania rekonwalescencji. Z tego względu z chęcią wynegocjujemy odpowiednio wysokie odszkodowania powypadkowe za Ciebie – wyręczymy Cię w sprawach najtrudniejszych.

Profesjonalna i skuteczna firma odszkodowawcza w Katowicach

Jesteśmy Europejskim Liderem Odszkodowań, zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, a przez wieloletnia obecność na rynku poznaliśmy wszelkie nieetyczne rozwiązania stosowane przez większość popularnych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki nam istnieje możliwość uzyskania najwyższego odszkodowania np. z OC sprawcy, które pokryją wszelkie szkody wyrządzone na Twoim mieniu i zdrowiu.

Sprawy diametralnie różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim ze względu na osobę odpowiedzialną za wypłatę odszkodowania. Doskonale o tym wiemy w firmie ELO, gdyż w dochodzeniu odszkodowań współpracowaliśmy z praktycznie każdym podmiotem.

Pomocna kancelaria odszkodowawcza w Katowicach

Mimo iż wedle prawa czas na decyzję ubezpieczyciela dotyczącą wypłaty odszkodowania wynosi 30 dni (maksymalnie 90 dni w przypadku spraw najtrudniejszych), to w praktyce odszkodowanie za doznaną krzywdę niektórzy otrzymują dopiero po wielu miesiącach żmudnej walki w procesie sądowym. Nie musi tak być – nasza firma odszkodowawcza w Katowicach ELO jest doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą jak najszybciej pokryć szkody osobowe i negatywne konsekwencje danego wypadku lub zdarzenia. Zajmujemy się:

 • wypadkami drogowymi,
 • wypadkami w pracy,
 • wypadkami w gospodarstwach rolnych,
 • błędami medycznymi,
 • niesłusznymi aresztowaniami,
 • i wieloma innymi sprawami.

Ponadto nasza kancelaria odszkodowawcza ma wiele zalet, dzięki którym stanowimy w zasadzie najlepszy wybór na terenie całej Polski. Warto wśród nich wyróżnić:

 • dostęp do doświadczonego działu medycznego i prawniczego,
 • pełnomocnictwo w trakcie trwania negocjacji z osobą odpowiedzialną za wypłatę odszkodowania w Katowicach,
 • pomoc w skompletowaniu całego materiału dowodowego,
 • ocenę ryzyka przegrania i możliwości wygrania sprawy,
 • rzetelną i wiążącą bezpłatną weryfikację danej sprawy.
Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!