Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Katowicach

Jako kancelaria odszkodowawcza w Katowicach od lat udowadniamy, że z tytułu umyślnego lub nieumyślnego działania osób trzecich każdy może uzyskać odpowiednio wysokie odszkodowanie. Niestety niewielu poszkodowanych decyduje się na nierówną z pozoru walkę z firmą ubezpieczeniową, osobą prawną, fizyczną lub Skarbem Państwa. Pewność przegranej sprawia, że wielu samodzielnie pokrywa straty wynikające z działań osób trzecich. Nasza firma pomoże uzyskać odszkodowania w Katowicach. Zadzwoń do nas lub napisz.

Kogo obejmuje odpowiedzialność odszkodowawcza?

Odpowiedzialność odszkodowawcza to termin, który opisuje osobę fizyczną, prawną lub towarzystwo ubezpieczeniowe, mające prawny wymóg naprawy szkód poniesionych przez poszkodowanego w wyniku ich działania. Mówi o tym bardzo precyzyjnie artykuł 415 kodeksu cywilnego, wedle którego każdy, przez czyje działania poszkodowany utracił zdrowie bądź dobra materialne, jest zobowiązany do naprawienia szkody.

O wynagrodzenie adekwatne do poniesionych kosztów warto walczyć zawsze, nawet w przypadku, gdy z pozoru sprawa wydaje się bezpodstawna lub istnieją jakiekolwiek etyczne przesłanki, które mogą utrudnić jego uzyskanie. Z tego też powodu nasza firma odszkodowawcza w Katowicach stara się, aby należne odszkodowanie powypadkowe uzyskać tak szybko, jak to możliwe.

Czy warto ubiegać się o odszkodowanie w naszej kancelarii odszkodowawczej w Katowicach?

Zdecydowanie tak! Uzyskanie odszkodowania od sprawcy zdarzenia, np. w wypadku komunikacyjnym, może oznaczać dla poszkodowanego znacznie szybszy powrót do zdrowia lub odzyskanie całych strat materialnych w wyniku wystąpienia danego zdarzenia. Z tego względu zawsze warto spróbować swoich sił i zawalczyć o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne.

Czy da się to zrobić samodzielnie? Zdecydowanie tak, jednak efektywność i skuteczność takich działań z reguły pozostawia wiele do życzenia. Znacznie lepszym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku, gdy walczymy z danym towarzystwem ubezpieczeniowym przez zaniżone odszkodowanie, jest wybranie naszej firmy, która od lat traktuje odszkodowania w Katowicach jako podstawę działalności.

Czy dochodzenie odszkodowań jest kłopotliwe?

Niestety, ale zwykle tak – dochodzeniem roszczeń odszkodowawczych można stracić mnóstwo swojego wolnego czasu, a tym samym także pieniędzy. W takiej sytuacji istotne jest, aby zlecić jego uzyskanie firmie, która zajmuje się tym zawodowo. W kancelarii odszkodowawczej w Katowicach ELO traktujemy każdą sprawę z tak samo wysokim zaangażowaniem.

Podstawowym wymogiem względem poszkodowanego jest między innymi jak najszybsze zgłoszenie wypadku i roszczenia – warto to zrobić od razu po jego wystąpieniu. Mamy oczywiście świadomość tego, że wspólne przepychanki z towarzystwem ubezpieczeniowym są wówczas wycieńczające, a tym samym z pewnością nie będą komfortowe w trakcie trwania rekonwalescencji. Z tego względu z chęcią wynegocjujemy odpowiednio wysokie odszkodowania powypadkowe za Ciebie – wyręczymy Cię w sprawach najtrudniejszych.

Profesjonalna i skuteczna firma odszkodowawcza w Katowicach

Jesteśmy Europejskim Liderem Odszkodowań, zatrudniamy wyłącznie najlepszych specjalistów, a przez wieloletnia obecność na rynku poznaliśmy wszelkie nieetyczne rozwiązania stosowane przez większość popularnych towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki nam istnieje możliwość uzyskania najwyższego odszkodowania np. z OC sprawcy, które pokryją wszelkie szkody wyrządzone na Twoim mieniu i zdrowiu.

Sprawy diametralnie różnią się pomiędzy sobą przede wszystkim ze względu na osobę odpowiedzialną za wypłatę odszkodowania. Doskonale o tym wiemy w firmie ELO, gdyż w dochodzeniu odszkodowań współpracowaliśmy z praktycznie każdym podmiotem.

Pomocna kancelaria odszkodowawcza w Katowicach

Mimo iż wedle prawa czas na decyzję ubezpieczyciela dotyczącą wypłaty odszkodowania wynosi 30 dni (maksymalnie 90 dni w przypadku spraw najtrudniejszych), to w praktyce odszkodowanie za doznaną krzywdę niektórzy otrzymują dopiero po wielu miesiącach żmudnej walki w procesie sądowym. Nie musi tak być – nasza firma odszkodowawcza w Katowicach ELO jest doskonałym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą jak najszybciej pokryć szkody osobowe i negatywne konsekwencje danego wypadku lub zdarzenia. Zajmujemy się:

 • wypadkami drogowymi,
 • wypadkami w pracy,
 • wypadkami w gospodarstwach rolnych,
 • błędami medycznymi,
 • niesłusznymi aresztowaniami,
 • i wieloma innymi sprawami.

Ponadto nasza kancelaria odszkodowawcza ma wiele zalet, dzięki którym stanowimy w zasadzie najlepszy wybór na terenie całej Polski. Warto wśród nich wyróżnić:

 • dostęp do doświadczonego działu medycznego i prawniczego,
 • pełnomocnictwo w trakcie trwania negocjacji z osobą odpowiedzialną za wypłatę odszkodowania w Katowicach,
 • pomoc w skompletowaniu całego materiału dowodowego,
 • ocenę ryzyka przegrania i możliwości wygrania sprawy,
 • rzetelną i wiążącą bezpłatną weryfikację danej sprawy.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.