Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Krotoszynie

Odszkodowania – Krotoszyn

Europejski Lider Odszkodowań to firma, która pomoże Ci uzyskać niezbędne świadczenie po wypadku, niezależnie czy wydarzył się on na drodze, w pracy czy w gospodarstwie rolnym. Samodzielne dochodzenie odszkodowań w Krotoszynie to zazwyczaj długi i żmudny proces, wymagający od poszkodowanego lub jego najbliższych cierpliwości oraz samozaparcia, a także specjalistycznej wiedzy. Dzięki zrozumieniu klienta i indywidualnemu podejściu do każdego przypadku na etapie cywilnym dotychczas wygraliśmy 100% spraw.

Odszkodowania komunikacyjne w Krotoszynie

W naszej firmie bardzo często mamy do czynienia z dochodzeniem odszkodowań w Krotoszynie, a odszkodowania powypadkowe to nasza specjalność. Doskonale wiemy, że drogi w Polsce są niebezpieczne i ginie na nich nawet 11 osób dziennie, a znacznie więcej zostaje rannych. Długi proces ubiegania się o odpowiednie świadczenie zniechęca wielu poszkodowanych, dlatego warto wystąpić o profesjonalną pomoc. ELO zapewnia wsparcie działu medycznego oraz prawniczego od rozpoczęcia współpracy do uzyskania odszkodowania w Krotoszynie. Walczymy i wygrywamy dla Ciebie.

Wbrew pozorom do wypadków na drogach nie dochodzi wyłącznie w trakcie jazdy, ale również przy wchodzeniu lub wychodzeniu do auta, jego załadunku lub rozładunku, a także zatrzymania lub postoju. Zazwyczaj odszkodowanie komunikacyjne w Krotoszynie wypłacane jest z OC sprawcy, ale jeśli przyczepa przyczyniła się do wypadku – z nami uzyskasz również świadczenie z OC przyczepy. Warto skorzystać z pomocy ELO takie kiedy nie znasz sprawcy wypadku albo nie ma on OC. Doświadczony prawnik zapewni Ci wysoką rekompensatę z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

O odszkodowanie powypadkowe w Krotoszynie mogą ubiegać się:

 • poszkodowani (o ile nie spowodowali wypadku),

 • pasażerowie poszkodowanego i sprawcy,

 • kierowcy,

 • motocykliści,

 • rowerzyści,

 • piesi,

 • osoby nieubezpieczone.

Wysokie odszkodowania powypadkowe – Krotoszyn i okolice

Wypadki drogowe w Polsce są niestety bardzo powszechne, nasza firma stara się jednak rozpatrywać każde zdarzenie indywidualne. Zależy nam na formowaniu więzi z poszkodowanym i jego bliskimi, aby lepiej zrozumieć ich sytuację, a także dopasować styl dochodzenia odszkodowań w Krotoszynie do ich potrzeb. Posiadamy wieloosobowy dział prawniczy, ale staramy się, by współpracował z Tobą jeden mecenas – od rozpoczęcia walki o świadczenie, aż do otrzymania funduszy. Jego zadaniem jest przedstawienie wszystkich skutków, jakie spowodował wypadek drogowy, wspieranie Cię i przeprowadzanie przez cały proces.

Warto pamiętać, że można dochodzić odszkodowania w Krotoszynie za wypadek spowodowany ubytkiem w nawierzchni, a także kolizją z drzewem, znakiem drogowym czy latarnią, jeśli sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia albo jeśli sprawcą był członek rodziny poszkodowanego. Odszkodowania powypadkowe przysługują w takim przypadku osobom, które odniosły obrażenia lub kiedy auto zostało uszkodzone. Skontaktuj się z nami, a wywalczymy dla Ciebie należne świadczenia.

Ofiary śmiertelne a odszkodowania powypadkowe w Krotoszynie

Rodzina ofiary śmiertelnej wypadku drogowego ma prawo ubiegać się o odszkodowanie z OC sprawcy. Osoby uprawnione do otrzymania takich świadczeń to:

 • dzieci,

 • rodzice,

 • małżonkowie,

 • konkubenci,

 • rodzeństwo,

 • dziadkowie,

 • wnuki.

Otrzymane odszkodowanie powypadkowe zawiera środki na profesjonalną pomoc psychologiczną, a także naprawę budżetu rodzinnego. Ponadto również zwrot za cenę pogrzebu oraz różnego rodzaju renty.

Jak w sytuacji innego wypadku, dochodzić odszkodowania w Krotoszynie za śmierć w wypadku komunikacyjnym można przez ograniczony czas. Ze względu na traumę takiego przeżycia dla wielu rodzin ofiar pieniądze nie stanowią priorytetu przez wiele lat. Na szczęście odszkodowanie za śmierć można otrzymać do 20 lat po wypadku. Nie jesteśmy w stanie zwrócić zmarłych ich najbliższym, ale oferujemy wsparcie psychiczne i pomoc w walce o rekompensatę tragedii. Pozwól, abyśmy pomogli Ci w tych trudnych chwilach.

Dochodzenie odszkodowań w Krotoszynie

Mimo że najpopularniejsze sprawy, jakimi zajmuje się Europejski Lider Odszkodowań to odszkodowania komunikacyjne, bardzo często wspieramy również poszkodowanych w wypadkach przy pracy czy rolniczych. Najwięcej wypadków w gospodarstwach rolnych występuje w województwach podlaskim i wielkopolskim, a ich przyczyną mogą być maszyny lub narzędzia, niestosowanie się do przepisów BHP oraz zwierzęta. Takie zdarzenia to przede wszystkim:

 • upadki,

 • zranienia,

 • przygniecenia,

 • ugryzienia.

Niestety nie wszystkie niefortunne zdarzenia w gospodarstwach kwalifikują się do uzyskania odszkodowania w Krotoszynie, dlatego warto zasięgnąć opinii specjalisty. Nasze przedsiębiorstwo przygotuje niezbędną dokumentację i pomoże Ci otrzymać świadczenia na naprawę szkód wyrządzonych z winy rolnika albo innej osoby pracującej.

Wesprzemy Cię również przy dochodzeniu odszkodowania w Krotoszynie za wypadek przy pracy, czyli każde nagłe zdarzenie wywołane przyczyną zewnętrzną i powodujące uszczerbek na zdrowiu. Oprócz samego odszkodowania w tym przypadku bardzo ważne są także świadczenia dodatkowe. Jeśli obrażenia uniemożliwiły Ci kontynuowanie pracy po wypadku, dołożymy wszelkich starań, aby ubezpieczyciel wypłacił fundusze na przekwalifikowanie zawodowe. Natomiast jeśli wypadek miał miejsce przed sprzedażą czy wykonaniem danego zlecenia, zadbamy, by odszkodowanie zawierało również rekompensatę za utracone korzyści zarobkowe.

 

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!