Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Łodzi

Odszkodowania – Łódź

Niefortunne wypadki mogą przytrafić się każdemu, niestety nie wszyscy poszkodowani decydują się na żmudną walkę o godziwe odszkodowanie. Sprawdź, jak walczy i wygrywa dla Ciebie Europejski Lider Odszkodowań. Łódź jest jednym z miast w Polsce, w których dochodzimy świadczeń za szkody materialne i niematerialne. Doskonale wiemy, jak bardzo wypadek może wpływać na funkcjonowanie poszkodowanego i jego najbliższych, dlatego wesprzemy Cię i pomożemy Ci uzyskać odpowiednie odszkodowanie w Łodzi.

Skuteczne dochodzenie odszkodowań w Łodzi

Zanim przejdziemy do opisu działań firmy, warto przedstawić krótką definicję odszkodowań. To rekompensata dla osób poszkodowanych za szkody majątkowe albo niemajątkowe. Ubezpieczyciele niechętnie wypłacają minimalne świadczenia, a proces dochodzenia odszkodowań w Łodzi jest długi i niezwykle żmudny, dlatego pomoc doświadczonych specjalistów może okazać się nieoceniona. Europejski Lider Odszkodowań zapewni Ci dział medyczny oraz zaufanego prawnika, który przedstawi pełną listę skutków zdarzenia i uzyska niezbędne świadczenia.

Wypadki przy pracy czy komunikacyjne mają wpływ nie tylko na mienie i fizyczną kondycję poszkodowanego, ale również psychiczną, a każdy posiada inny mechanizm radzenia sobie ze szkodą. Zadaniem naszego przedsiębiorstwa jest wspieranie Ciebie w uzyskaniu odszkodowania w Łodzi, ale także powrocie do zdrowia. Współpracujemy z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym i pomagamy w walce o dodatkowe środki na rehabilitację w prywatnych klinikach. Indywidualne podejście do każdego klienta oraz dogłębne zrozumienie sytuacji to nasze priorytety.

Odszkodowania powypadkowe – Łódź

Dochodzenie odszkodowań powypadkowych i komunikacyjnych w Łodzi to sprawy, którymi zajmujemy się najczęściej. I nic dziwnego – ubezpieczyciele starają się wypłacać niższe odszkodowania komunikacyjne w Łodzi, co często wymaga wszczęcia postępowania sądowego. Niektóre uszkodzone w wypadku części mechanizmu mogą zostać pominięte albo przy naprawie ubezpieczyciel zaleca zastosowanie używanych komponentów, co ma zminimalizować wartość świadczenia. Sprawimy, że odszkodowanie powypadkowe w Łodzi pozwoli Ci na naprawę auta w profesjonalnym serwisie i zastosowanie nowych części.

Czasami dochodzi do wypadków, w których sprawca nie posiada opłaconego OC albo jego tożsamość jest nieznana. Wówczas także można uzyskać odszkodowanie powypadkowe w Łodzi. Nasze przedsiębiorstwo gromadzi potrzebną dokumentację, aby zapewnić Ci wysoką rekompensatę z Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego. O takie świadczenie mogą ubiegać się:

 • poszkodowani,

 • pasażerowie (zarówno poszkodowanego, jak i sprawcy),

 • kierowcy,

 • motocykliści i rowerzyści,

 • pieszy,

 • osoby nieubezpieczone.

Odszkodowania komunikacyjne w Łodzi

Podczas dochodzenia odszkodowań komunikacyjnych w Łodzi dokładamy wszelkich starań, aby zawrzeć w dokumentacji wszystkie skutki wypadku drogowego. Doskonale wiemy, że niektóre kolizje wpływają na codzienne funkcjonowanie zarówno poszkodowanego, jak i jego najbliższych, zwłaszcza przy ciężkich obrażeniach ciała. W przypadku śmierci poszkodowanej osoby w wypadku oprócz odszkodowania pomożemy uzyskać jej rodzinie inne świadczenia rentowe, na przykład:

 • po śmierci rodzica,

 • na zwiększone potrzeby,

 • na przekwalifikowanie zawodowe,

 • na zakup samochodu specjalnego,

 • na remont domu dla osoby poszkodowanej,

 • dla opiekunów.

Odpowiednie odszkodowania komunikacyjne są wyjątkowo ważne, jeśli poszkodowany był główną lub jedyną osobą utrzymującą rodzinę. Walka o świadczenia zapewnia jego najbliższym byt i często niezbędną opiekę psychologiczną.

Wypadki przy pracy – odszkodowania w Łodzi

Chociaż najczęściej zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań komunikacyjnych w Łodzi, często także mamy do czynienia z wypadkami przy pracy czy uzyskiwaniem świadczeń rolniczych. Wypadki przy pracy mogą nastąpić podczas wykonywania poleceń przełożonego lub nie, w czasie godzin pracy, a także w trakcie przejazdu między siedzibą pracodawcy a miejscem wykonania zleceń. W zależności od charakteru działań mogą skutkować nawet trwałymi obrażeniami ciała i śmiercią. Dokładamy więc wszelkich starań, aby odszkodowanie za wypadek w pracy zawierało koszty:

 • naprawienia szkody,

 • leczenia,

 • utraconych korzyści,

 • przekwalifikowania zawodowego,

 • renty.

O wypadki w gospodarstwie rolnym także jest nietrudno – najczęściej powodują je pojazdy, maszyny, narzędzia oraz zwierzęta. I chociaż w 2020 roku ich liczba spadła o niemal 20% (w porównaniu do poprzedniego roku), wciąż dochodzi do nich bardzo często. Niestety nie każde takie zdarzenie kwalifikuje się do uzyskania rekompensaty, dlatego warto zgłosić się po pomoc Europejskiego Lidera Odszkodowań. Skutecznie dochodzimy odszkodowań w Łodzi, jeśli wypadek spowodowany był z winy rolnika albo innej osoby pracującej w gospodarstwie.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.