Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Luboniu

Luboń jest miastem położonym na terenie województwa wielkopolskiego. Co istotne, jednocześnie wchodzi ono w skład aglomeracji poznańskiej. Obecnie miasto charakteryzuje się dobrze prosperującym przemysłem chemicznym, budowlanym oraz w południowej części - rolniczym. Ze względu na prężnie funkcjonującą gospodarkę, do Lubonia regularnie przybywa spora liczba osób szukających zatrudnienia. Wiele z nich podróżuje własnymi pojazdami, przez co wzrasta ryzyko wystąpienia wypadku – szczególnie przy ulicy Żabikowskiej. W momencie następstwa takiej sytuacji warto pamiętać, że możliwe jest staranie się o odszkodowanie wypadkowe z OC sprawcy. ELO Odszkodowania jako jedna z najlepszych firm odszkodowawczych w Luboniu proponuje w tym zakresie kompleksową pomoc każdej poszkodowanej osobie.

Profesjonalne firmy odszkodowawcze w Luboniu

Wypadki czy stłuczki są czymś, co może przytrafić się każdej osobie. Ich powodem może okazać się nieuwaga, nagłe uszkodzenie jakiejś części pojazdu lub zwyczajne popełnienie błędu. W szczególności ryzyko jest zwiększone w dużych miastach, w których to podczas tak zwanych „godzin szczytu” natężenie ruchu jest większe niż zazwyczaj. Jeśli dojdzie do sytuacji wypadku bądź stłuczki, warto jak najszybciej skorzystać z usług najlepszej firmy odszkodowawczej, jaką jest ELO. Pomoże ona między innymi w uzyskaniu odszkodowania po wypadku z OC sprawcy, lecz nie jest to jedyny zakres jej działań. Najlepsza firma odszkodowawcza zajmuje się również odszkodowaniami rolniczymi, komunikacyjnymi, a także tymi należnymi po potrąceniu.

Jak działa firma odszkodowawcza?

Aby móc lepiej zrozumieć sposób funkcjonowania firmy odszkodowawczej wyobraźmy sobie następującą sytuację: podczas jazdy samochodem na trasie Luboń - Poznań podczas manewru wyprzedzania jeden z kierowców źle obliczył odległość, w wyniku czego doszło do czołowego wypadku samochodowego. Osoba prowadząca pojazd zgodnie z prawem doznała poważnego urazu ciała. Co w tej sytuacji należy zrobić? Najrozsądniejsze byłoby skorzystanie z usług firmy zajmującej się odszkodowaniami przez osobę poszkodowaną. Doświadczeni specjaliści udzielą stosownych porad, a także postarają się, by dana osoba uzyskała odszkodowanie wypadkowe z OC winowajcy, badając sprawę i okoliczności zdarzenia. Jak się okazuje, według badań wiele firm ubezpieczeniowych zaniża wypłacane odszkodowania. Zadaniem ELO Odszkodowania jest to, aby taka sytuacja nie miała miejsca, a klient uzyskał zadośćuczynienie adekwatne do zaistniałego wydarzenia.

Oczywiście wypadki samochodowe to niejedyny rodzaj zdarzeń losowych, którymi zajmuje się firma ELO Odszkodowania. Mieszkańcy Lubonia i okolic dzień w dzień ulegają zarówno drobnym, jak i poważniejszym wypadkom z różnych przyczyn. Najczęściej są to stłuczenia, upadki, straty materialne czy urazy w pracy, które przydarzają się ludziom w niemalże każdym miejscu niezależnie od szerokości czy długości geograficznej. Jeżeli były one losowe i nie wynikały na przykład z nieprzestrzegania zasad BHP, wówczas każda poszkodowana osoba może ubiegać się o stosowne odszkodowanie z tytułu uszczerbku na zdrowiu.

Wyobraźmy sobie następującą sytuację - podczas mroźnej zimy w Luboniu właściciel budynku nie odśnieżył podjazdu, co należy do jego obowiązków. Przechodząca w tym miejscu osoba właśnie przez nieoczyszczony fragment poślizgnęła się i złamała nogę. Winę za wypadek ponosi właściciel, który nie dopilnował odpowiedniego stanu chodnika należącego do części jego posesji, a co za tym idzie poszkodowany przechodzień może ubiegać się o odszkodowanie. Jednak proces uzyskania takiego zadośćuczynienia oraz jego odpowiednia wysokość jest nierzadko trudna do uzyskania. Wówczas pomocą służy firma ELO Odszkodowania. Jeśli borykasz się z tego typu problemem nie wahaj się i zadzwoń do nas jeszcze dziś! 

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!