--
Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Pile

Dochodzenie odszkodowań wydaje się z pozoru zajęciem niezwykle trudnym, angażującym i problematycznym. W istocie tak jest – samodzielna próba uzyskania wynagrodzenia za straty w mieniu i zdrowiu z winy osoby trzeciej wymaga ogromnej wiedzy i równie dużego samozaparcia. Prawo rzuca kłody pod nogi, a osoba, wobec której toczy się postępowanie, z całą pewnością nie będzie ułatwiać przeprowadzenia żadnych czynności kierujących daną sprawę na właściwe tory. Nasza kancelaria odszkodowawcza w Pile ELO jest odpowiedzią na trudności związane z uzyskaniem zadośćuczynienia i odszkodowania.

Kiedy warto przeprowadzić dochodzenie odszkodowania – Piła i okolice

Ubieganie się o uzyskanie należnego odszkodowania jest bardzo skomplikowane, biorąc pod uwagę obowiązujące prawo. Każda czynność jest precyzyjnie opisana w kodeksie i z tego względu dochodzenie swoich praw jest żmudne, czasochłonne i angażujące. Zbyt duże trudności zauważają nawet osoby, które dotychczas miały bezpośredni związek z prawem. Szczególnie duży problem jest wtedy, gdy uszczerbek na zdrowiu osoby dochodzącej odszkodowania jest na tyle duży, że uniemożliwia skoncentrowanie wszystkich sił na zgłębianiu tajników prawnych. Wówczas czas stracony na pracę nad zagadnieniami prawniczymi może kolidować z zabiegami rekonwalescencyjnymi. Nasza firma odszkodowawcza w Pile sprawia, że odzyskiwanie odszkodowań jest znacznie szybsze, a ponadto mniej problematyczne i zdecydowanie bezpieczniejsze.

Odszkodowania Piła

Kogo obejmuje odpowiedzialność odszkodowawcza?

O odpowiedzialności za wyrządzenie szkód dokładnie wspomina art. 415 kodeksu cywilnego, w myśl którego każdy, kto wyrządził szkodę drugiej osobie, jest zobowiązany do jej naprawienia. Może to być zarówno osoba, której działania spowodowały szkodę, jak i firma zobowiązana prawnie np. do pokrycia świadczeń na rzecz poszkodowanego. Co ciekawe, nasza kancelaria odszkodowawcza ELO podejmuje się także takich zleceń, w których brak jest widocznych i klarownych podstaw do dochodzenia odszkodowania. Dzięki temu nasi klienci odzyskują swoją płynność finansową także w przypadkach szczególnie trudnych, które wydają się pozornie niemożliwe do wygrania.

Odszkodowania komunikacyjne – skomplikowane tylko z pozoru

Sprawy odszkodowawcze komunikacyjne, np. z OC sprawcy wypadku czy stłuczki, są w naszym kraju najpopularniejsze, uchodzą jednak za bardzo trudne. Jest to spowodowane głównie powszechnością tego typu sytuacji, jak i dokładnym przygotowaniem przez firmy ubezpieczeniowe procedur, utrudniających dochodzenie odszkodowań przez osoby poszkodowane. Nasza firma ułatwi uzyskanie wypłaty odszkodowania za szkody majątkowe i niemajątkowe, przez kierowców, pasażerów, motocyklistów czy pieszych. Dokładnie planujemy każde działania na długo przed ich wdrożeniem w życie, a wieloletnia obecność na tym trudnym rynku sprawia, że osobiście spotkaliśmy się wielokrotnie z czynnościami, które mają zaniżyć należne odszkodowanie lub zupełnie odrzucić możliwość jego wypłaty.

kancelaria odszkodowawcza Piła

Kancelaria odszkodowawcza w Pile – wysoka skuteczność ponad wszystko

Nasza kancelaria odszkodowawcza w Pile od lat zajmuje się sprawami zarówno prostymi, które nie wymagają zbyt dużej wiedzy i zorganizowania kilku profesjonalistów do jej obsługi, jak i tymi trudnymi, obejmującymi wypadki, śmierć czy niesłuszne aresztowania. Ogromna wiedza i stale rosnąca liczba dotychczas zrealizowanych usług sprawia, że staliśmy się rynkowym liderem. Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania, pełnimy funkcję pełnomocnika podczas negocjacji, a także bezpłatnie weryfikujemy sprawę przed jej ostatecznym podjęciem się. Ponadto nasz doświadczony dział prawniczy dokładnie przeanalizuje dane odszkodowanie powypadkowe, a także fachowo oceni, czy wyższe odszkodowanie jest możliwe do uzyskania na drodze sądowej lub polubownej.

Jako firma odszkodowawcza w Pile ELO zapewniamy profesjonalną obsługę, ogromną wiedzę oraz indywidualne i empatyczne podejście do każdej sprawy. Niezależnie od jej skomplikowania czy rodzaju – zawsze nasza kancelaria odszkodowawcza w Pile dba o to, aby w pełni usatysfakcjonować współpracującą z nami stronę odszkodowania.

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!