Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Rzeszowie

Jak wywalczyć należne odszkodowanie i zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy wypadku? Podstawą jest współpraca z firmą odszkodowawczą. Rzeszów, Przemyśl, Sanok i inne podkarpackie miejscowości są w zasięgu działań Europejskiego Lidera Odszkodowań – kancelarii prawnej, która zapewnia rzetelną pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach. Załatwienie wszystkich formalności, przygotowanie dowodów, reprezentacja w sądzie, a przede wszystkim wysokie odszkodowanie – na to możesz liczyć, współpracując z ELO.

Odszkodowania powypadkowe z OC sprawcy

Nasza kancelaria odszkodowawcza wie, jak działają firmy ubezpieczeniowe od podszewki – od lat prowadzimy sprawy na terenie całej Polski. Żeby ofiary wypadków miały realne szanse na wysokie odszkodowania, najpierw muszą wiedzieć, za co im ta rekompensata przysługuje. Świadczenie z ubezpieczenia OC sprawcy może pokryć m.in. koszty:

  • powypadkowej naprawy auta i nowych części,
  • leczenia, rehabilitacji, zakupu sprzętu medycznego,
  • opieki osób trzecich,
  • przekwalifikowania zawodowego,
  • pogrzebu, renty i opieki psychiatrycznej po śmierci rodzica,
  • wsparcia w trudnej sytuacji finansowej po śmierci małżonka.

Oferujemy pomoc konieczną do uzyskania każdego z wyżej wymienionych świadczeń. Nie warto iść na ugodę i przyjmować kwoty zaproponowanej przez ubezpieczyciela – odszkodowanie powypadkowe może być dużo większe, jeśli sprawą zajmie się zaufana kancelaria odszkodowawcza w Rzeszowie.

A co Ty możesz zrobić, żeby zadbać o wysoką wartość odszkodowania? Najlepiej zacząć działać już na miejscu zdarzenia – zadzwonić na policję i udokumentować zdarzenie, robiąc zdjęcia i kręcąc wideo. Cenne będą również zeznania świadków.

Wysokie zadośćuczynienie dla osób poszkodowanych w wypadkach

Wypadki komunikacyjne czy w pracy to wydarzenia, które generują nie tylko szkody majątkowe, ale też straty niematerialne. Uszczerbek na zdrowiu lub utrata bliskiej osoby wiąże się z krzywdami, których nie da się wycenić. Rekompensatą za ból, cierpienie i inne szkody niemajątkowe jest zadośćuczynienie, które również przysługuje Ci z ubezpieczenia OC sprawcy.

Wysokość zadośćuczynienia zależy od skali doznanych krzywd i tego, czy jesteś w stanie udowodnić poniesione straty. Sięgając po pomoc prawną od Europejskiego Lidera Odszkodowań, możesz mieć pewność, że otrzymasz świadczenia w wysokości adekwatnej do doznanych szkód majątkowych i niemajątkowych.

Dochodzenie odszkodowania z kancelarią odszkodowawczą w Rzeszowie

Ktokolwiek interesował się lub na własnej skórze doświadczył walki o odszkodowanie z ubezpieczycielem, ten wie, że zmagania w pojedynkę przynoszą zwykle marne rezultaty. Zaproponowana ugoda to nie kompromis, lecz czysta korzyść dla towarzystwa ubezpieczeniowego. Współpraca z doświadczoną firmą odszkodowawczą pozwoli Ci uniknąć takich problemów jak zaniżanie świadczeń, odkładanie zapłaty w czasie, niestaranne oględziny i kosztorys nieadekwatny do stanu auta czy zaniżanie stopnia uszczerbku na zdrowiu.

Co może zrobić dla Ciebie kancelaria odszkodowawcza – Rzeszów

Odzyskiwanie odszkodowań to złożony i często długotrwały proces, zwłaszcza jeśli chcesz samodzielnie toczyć walkę z zakładem ubezpieczeń. Możesz otrzymać znacznie wyższe odszkodowanie, jeśli oddasz sprawę w nasze ręce. Dochodzenie odszkodowań w Rzeszowie obejmuje:

  • rozpoczęcie procedury odszkodowawczej – zgłoszenie się z numerem polisy do ubezpieczyciela;
  • ocenę uszczerbku na zdrowiu – współpracujemy z lekarzem orzecznikiem, który może podważyć ustalenia zakładu ubezpieczeń i sam zlecić wszystkie niezbędne badania;
  • udokumentowanie szkody – pomożemy Ci zebrać faktury i inne dowody, które potwierdzą wszystkie szkody, jakie spowodował u Ciebie wypadek samochodowy lub inne zdarzenia;
  • wsparcie na każdym etapie postępowania cywilnego i karnego – zdarza się, że wchodzimy na drogę sądową z ubezpieczycielem, mamy jednak imponujący wynik wygranych spraw, więc możesz być dobrej myśli.

Służymy również profesjonalnym doradztwem – skuteczna walka o odszkodowania jest naszą specjalnością. Do naszych usług zachęcamy każdego, kto został poszkodowany w wypadku. O zadośćuczynienia i odszkodowania w Rzeszowie zawsze warto walczyć ramię w ramię z adwokatem.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.