Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Szczecinie

Ubezpieczyciel nie chce wypłacić pieniędzy, proponuje zaniżone odszkodowanie albo odwleka sprawę, próbuje uniknąć odpowiedzialności, a Ty nie masz głowy siłować się z silniejszym, nie znasz się na odszkodowaniach – i boisz się, że przegrasz? Pozwól sobie pomóc: powierz nam odzyskanie Twojego odszkodowania. Szczecin i okolice – zapraszamy. Jesteśmy profesjonalną kancelarią z własną kadrą prawniczą i działem medycznym. Wygrywamy 100% spraw cywilnych, a przy tym też bezpłatnie pomagamy wrócić do zdrowia czy przywrócić życiu normalność.

ELO Firma odszkodowawcza – Szczecin. Czym się zajmujemy?

Główne pole działalności naszej firmy ELO – Europejskiego Lidera Odszkodowań to dochodzenie roszczeń odszkodowawczych od zakładów ubezpieczeń dla (i w imieniu) naszych Klientów. Negocjujemy z danym towarzystwem ubezpieczeniowym taką wysokość odszkodowania, zadośćuczynienia oraz innych świadczeń, która zrekompensuje szkodę i wszystkie jej konsekwencje, również takie jak konieczność dostosowania mieszkania, zmiany kwalifikacji czy cierpienie psychiczne. Dążymy do załatwienia sprawy polubownie, a gdy to nie przynosi efektu, wkraczamy na drogę sądową i na każdym jej etapie reprezentujemy poszkodowanego, rodzinę czy inne osoby uprawnione do otrzymania świadczenia.

Działamy elastycznie, nasza pomoc obejmuje takie kwestie jak:

Odzyskujemy od zakładów ubezpieczeń należne odszkodowania, negocjujemy zadośćuczynienia i inne rodzaje świadczeń, m.in. rentowe czy dodatki na dostosowanie mieszkania do potrzeb osoby poszkodowanej, organizujemy auto zastępcze oraz wspieramy organizacyjnie na wielu innych polach, wykraczając daleko poza samo dochodzenie odszkodowań.

Walka o należne odszkodowania – Szczecin. Jak działamy?

  • 100% skuteczności w dochodzeniu odszkodowań. Nie działamy od tzw. kalki, nie realizujemy schematów – zawsze opracowujemy indywidualny plan i strategię. Mamy własną kadrę prawniczą, a jeden mecenas zajmuje się sprawą od początku do końca. Wygrywamy 100% postępowań cywilnych.
  • Wysokie odszkodowanie i inne świadczenia. Nie zawierzamy ocenom i orzeczeniom ubezpieczycieli, walczymy o taką kwotę, jaka rzeczywiście pokryje i zrekompensuje szkody oraz konsekwencje zdarzenia, np. dostosowanie domu czy zmianę pracę, zapewni godną przyszłość poszkodowanemu i jego rodzinie.
  • Bezpłatna pomoc medyczna i organizacyjna. Uzyskamy dla Ciebie auto zastępcze, pomożemy w organizacji pogrzebu, zapewnimy najlepszą prywatną opiekę medyczną i rehabilitację w ramach świadczeń, pomożemy w remoncie i zmianie kwalifikacji. To nasza pomoc – nie robimy tego dla pieniędzy.
  • Walczymy dla Ciebie i o Ciebie. W 100% angażujemy się w każdą sprawę, sami szukamy świadków zdarzeń, bronimy z winy i współwiny, wynajdujemy najlepszych specjalistów i placówki medyczne, współpracujemy też z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym. Ty jesteś najważniejszy/-a, nie pieniądze.
  • Wynagrodzenie wyłącznie od efektu. Nasze wynagrodzenie pobieramy w ustalonej na początku wysokości, w formie prowizji, ale dopiero po skończonej pracy, gdy uzyskamy dla Ciebie pieniądze. Nie płacisz za żadne działania, które nie przyniosą efektu. Jeśli przegramy sprawę, nie weźmiemy ani złotówki.

Kancelaria odszkodowawcza – Szczecin. Pozwól sobie pomóc!

Uchylanie się od odpowiedzialności, odwlekanie sprawy bądź też wypłata zaniżonego odszkodowania to niestety obecnie częsta praktyka podmiotów odpowiedzialnych za ubezpieczenie, które na tym zarabiają. Nawet wysokie odszkodowanie powypadkowe nie zrekompensuje utraty zdrowia czy życia, lecz pozwala nie martwić się w tym trudnym czasie o bezpieczeństwo finansowe swoje i rodziny. Pomoc naszych specjalistów nie naprawi wyrządzonej krzywdy, ale przyniesie nadzieję i małe światło w tunelu, pozwoli spokojniej myśleć o godnej przyszłości i zapomnieć o wielu piętrzących się problemach organizacyjnych i wyzwaniach dnia codziennego.

Nie musisz być w tym wszystkim sam/-a, pozwól sobie pomóc i skontaktuj się z nami, a od razu weźmiemy się do pracy i wywalczymy dla Ciebie należne odszkodowanie.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.