Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Toruniu

Europejski Lider Odszkodowań to kancelaria walcząca i wygrywająca należne Ci odszkodowania. Toruń to nie tylko miasto z bogatą historią, ale także nasza siedziba — jedna z wielu — ponieważ pomagamy poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych na terenie całej Polski. Dla nas liczysz się Ty i Twoje prawa.

Dla nas w ELO najważniejsi są klienci. Swoimi działaniami walczymy o odszkodowania powypadkowe – zarówno dla wypadków komunikacyjnych, rolniczych, jak i wypadków w pracy lub w drodze z i do pracy, które zakończyły się obrażeniami ciała lub nawet śmiercią. Reprezentujemy również rodziny ofiar i osoby, które uzyskały zaniżone odszkodowania. Do tej pory wygraliśmy 100% spraw na etapie cywilnym!

Odszkodowania w Toruniu — jak uzyskać odszkodowanie po wypadku samochodowym?

Wypadki są częścią naszego życia. Nie jesteśmy w stanie uchronić się przed możliwością odniesienia obrażenia ciała w wypadkach komunikacyjnych bądź szkody osobistej lub rzeczowej. Warto jednak wiedzieć, że w wielu przypadkach przysługuje Ci odszkodowanie za doznane krzywdy. Dobrze jest znać te warunki, ponieważ często niezbędne jest dochodzenie odszkodowań – uzyskaniu odszkodowania mogą towarzyszyć walki z ubezpieczycielami.

Jeśli ubezpieczyciel unika wypłacenia odszkodowania z OC sprawcy wypadku, sprawę możesz powierzyć nam – nasza firma odszkodowawcza w Toruniu na co dzień prowadzi odzyskiwanie odszkodowań w różnorodnych sytuacjach. Nie zgadzamy się na to, aby ofiary wypadków komunikacyjnych stały się również ofiarami firm ubezpieczeniowych lub nierzetelnych firm odszkodowawczych, które nie interesują się klientem i jego zdrowiem lub sytuacją rodzinną.

Zdobywamy odszkodowania – Toruń i okolice

Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą w Toruniu, która cechuje się skutecznością, rzetelnością i empatią — chcemy przełamać korporacyjne schematy, dlatego zdecydowaliśmy się pobierać wynagrodzenie dopiero po wygranej sprawie. To rozwiązanie pozwala nam zagwarantować naszym Klientom maksymalny komfort w tym trudnym okresie. Walcząc w Twoim imieniu o odszkodowanie z OC sprawcy wypadku, dajemy Ci możliwość skupienia się na tym, co najważniejsze — powrocie do zdrowia i przystosowania się do nowej, często niełatwej rzeczywistości życia po wypadku komunikacyjnym. 

Jeśli firma ubezpieczeniowa odmawia wypłaty odszkodowania bądź zaniża wartość odszkodowania w Toruniu lub innym mieście na terenie Polski zgłoś się do nas! Jesteśmy doświadczeni w dochodzeniu odszkodowań i często rozwiązujemy sprawę ugodowo, jednak jeśli się nie uda, skierujemy się na drogę sądową. Nie jesteśmy pośrednikiem, dlatego dysponujemy własnym działem prawnym, który poprowadzi Twoją sprawę od początku do końca, co zapewni kompleksową opiekę prawną. 

Jak radzić sobie w ciężkiej sytuacji po wypadku?

Konsekwencjami wypadku często nie są same obrażenia fizyczne, ale również załamanie, depresja, utrata pracy, pogorszenie życia prywatnego i towarzyskiego. Utrata środków do życia, czy niemożność przystosowania swojego otoczenia do nowej sytuacji stają się ciężarem, co nie każdy poszkodowany jest gotowy udźwignąć. Często trzeba też dopasować mieszkanie do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Warto więc walczyć z towarzystwem ubezpieczeniowym o wysokie odszkodowania – by pokryć wszystko, nie tylko koszty leczenia.

Dochodzenie odszkodowań – skontaktuj się z nami!

W naszej kancelarii odszkodowawczej w Toruniu koncentrujemy się na kliencie i jego potrzebach. Współpracujemy z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zdobyć dla Ciebie i Twoich bliskich prywatną rehabilitację, której koszt pokryje ubezpieczyciel, a jednocześnie należna Ci kwota odszkodowania  nie ulegnie zmniejszeniu. Chcemy wysłuchać tego, co masz do powiedzenia, ponieważ dokumentacja medyczna i orzeczenia ubezpieczycieli nie oddają pełni krzywd, której doznały ofiary wypadków i ich rodzin. Dysponujemy działem medycznym i weryfikujemy wszystkie dokumenty, które następnie przedstawimy w sądzie. Specjaliści Europejskiego Lidera Odszkodowań zawsze walczą o maksymalne zadośćuczynienie, a nie tylko o odszkodowanie. Dbamy o jak najlepsze rozwiązanie każdej sprawy – i zajmujemy się nią od samego początku.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.