Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Zielonej Górze

Proces dochodzenia odszkodowania jest niezwykle trudny i żmudny, szczególnie dla osób, które nie mają w tym żadnego doświadczenia. Większość towarzystw ubezpieczeniowych stosuje skuteczne metody obniżenia kwot wypłacanych środków, przez co jako osoby poszkodowane w wypadku możemy wiele stracić ze względu na zaniżone odszkodowanie. Jednak zawsze należy pamiętać, że jeśli ulegniemy wypadkowi nie ze swojej winy, a drugiej osoby, to należy nam się odszkodowanie.

Jeśli poszukujesz możliwości na dochodzenie odszkodowania w Zielonej Górze, to już dziś skontaktuj się z naszą kancelarią. Oferujemy kompleksową pomoc – dopełniamy wszystkich formalności i przygotowujemy dowody, które są niezbędne do wybrania spraw sądowych. Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy!

Odszkodowania komunikacyjne – skuteczne dochodzenie roszczeń

Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do wielu wypadków i kolizji, które powodują nie tylko szkody majątkowe, ale również często są źródłem uszczerbku na zdrowiu. W takich przypadkach osobie poszkodowanej zawsze należy się odszkodowanie powypadkowe, które jest pewnego rodzaju rekompensatą. Niestety nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wiele osób nie korzysta z przysługujących im praw. Wszystko z uwagi na brak obycia i wystarczającej wiedzy.

Właśnie z tego względu zawsze w razie wypadku warto skorzystać z pomocy specjalistów w uzyskaniu odszkodowania. Nasza pomoc prawna oferowana na terenie Zielonej Góry ma bardzo szeroki zakres, a odzyskiwanie odszkodowań to nasze priorytetowe działania. Możemy uczestniczyć w dochodzeniu odszkodowań z OC sprawcy, które jest obowiązkowym ubezpieczeniem każdego kierowcy. Nasza kancelaria adwokacka ma duże doświadczenie w negocjacjach z zakładami ubezpieczeń, a specjaliści zatrudnieni w ELO doskonale znają skuteczne metody, które pozwalają uzyskać wyższe odszkodowanie niż to, zaproponowane przez towarzystwo ubezpieczeniowe.

Firma odszkodowawcza w Zielonej Górze – zalety współpracy z kancelarią ELO

Kancelaria odszkodowawcza w Zielonej Górze zaprasza do współpracy wszystkie osoby poszkodowane w wypadkach, pochodzące z Zielonej Góry i okolic. Jesteśmy w stanie pomóc w każdym przypadku, a także znacznie podwyższyć niskie zadośćuczynienie proponowane przez firmy ubezpieczeniowe. Zapewniamy kompleksową obsługę i szeroki zakres usług, niezależnie od rodzaju zdarzenia.

Chętnie podejmiemy się każdej sprawy, nawet tej, w której zakładasz, że jesteś na przegranej pozycji. Wyróżnia nas skuteczność działania, pełna empatia, rzetelność, profesjonalizm, a także przejrzyste warunki współpracy, gdyż nie ukrywamy żadnych dodatkowych kosztów. Dbamy o najdrobniejsze szczegóły, które są niezwykle istotne w ostatecznym wyniku sprawy.

Wypłaty odszkodowania w Zielonej Górze – co obejmują świadczenia?

Uzyskane świadczenia w ramach odszkodowania od ubezpieczyciela mogą obejmować między innymi wydatki poniesione na:

  • naprawę uszkodzonego samochodu,
  • leczenie, w tym zakup leków, wizyty u specjalistów, zabiegi rehabilitacyjne, psychoterapia czy też konieczność zlikwidowania barier domowych dla niepełnosprawnych osób,
  • pogrzeb, gdy w wypadku zginęła bliska osoba,
  • konieczność zmiany zawodu z uwagi na uszczerbek na zdrowiu.

Dodatkowo odpowiednio wysokie odszkodowanie może również być rekompensatą za niematerialne krzywdy, dlatego warto o tym pamiętać, gdyż każda sytuacja jest zupełnie inna i nie należy kierować się schematami.

Odszkodowania powypadkowe – krok po kroku

Sam proces, który ma na celu uzyskać odszkodowanie, jest skomplikowany, dlatego warto zaufać specjalistom z ELO, gdyż jesteśmy w stanie zająć się nim od A do Z. Możemy pochwalić się wieloma wygranymi sprawami, w których udało nam się odzyskać wysokie odszkodowania dla naszych klientów. Zapewniamy pomoc na każdym etapie postępowania, chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania, a także zawsze gwarantujemy indywidualne podejście. Poniżej przedstawiamy listę krok po kroku opisującą proces dochodzenia odszkodowania.

  1. W pierwszej kolejności staramy się zebrać wszystkie dowody, które mogą być istotne w sprawie, jednak w tym przypadku warto samodzielnie o nie zadbać, gdyż istotne jest sfotografowanie miejsca wypadku, dokładny opis, znalezienie świadków zdarzenia, wezwanie policji czy też spisanie danych osobowych sprawcy wypadku oraz numery jego polisy OC.
  2. W imieniu naszego klienta kontaktujemy się z właściwym towarzystwem ubezpieczeniowym, jednocześnie zgłaszając szkodę i tym samym uruchamiając procedurę odszkodowania.
  3. Zatrudniamy lekarzy orzeczników, lekarz orzecznik dokładnie oceni stan zdrowia po wypadku i na tej podstawie dokona szczegółowej analizy i diagnozy, która ma ogromny wpływ na wysokość odszkodowania.
  4. W kolejnym etapie przyjdzie czas na przyjęcie lub odrzucenie oferty ubezpieczyciela, jednak zwykle nie warto iść na ugodę. W większości przypadków zaproponowana kwota świadczenia jest znacznie niższa niż ta, którą mogą wynegocjować nasi adwokaci.
  5. Niekiedy nie obejdzie się bez dochodzenia swoich praw w sądzie, dlatego jeśli ostatnim etapem będzie rozprawa, to również nasi klienci mogą na nas w pełni liczyć. Nie tylko oferujemy reprezentację w postępowaniu, ale również kompletujemy mocne i niepodważalne dowody pomocne w uzyskaniu odszkodowania. Dokładnie przedstawiają szkody majątkowe i niemajątkowe.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.