Europejski Lider Odszkodowań

Odszkodowania przy aresztowaniach

niesłuszne aresztowanieNiesłuszne aresztowanie może spotkać każdego. Wystarczy znaleźć się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie, aby wylądować w areszcie lub - co gorsza - w więzieniu. Jeżeli wyniku niewłaściwej interwencji policji zostałeś pozbawiony wolności, a następnie oskarżony, możesz starać się o odszkodowanie za bezprawne aresztowanie lub skazanie. Europejski Lider Odszkodowań zajmie się twoją sprawą i będzie reprezentował Cię w walce o rekompensatę. Wiemy doskonale, jak cenny jest Twój czas - zrobimy wszystko, odszkodowanie wynagrodziło Ci dni spędzone w areszcie.

Odszkodowanie za bezprawny areszt - kiedy przysługuje?

Podstawą do ubiegania się o odszkodowania przy aresztowaniach będzie wyrok uniewinniający bądź umorzenie postępowania. Jeżeli uda Ci się udowodnić, że nie jesteś winny popełnienia zarzucanego czynu, możesz zacząć starać się o należyte pieniądze. W przypadku występowania o odszkodowanie za pobyt w areszcie śledczym, więzieniu lub o niesłuszny wyrok, musisz udowodnić, że wydane wobec Ciebie orzeczenie było niezgodne z prawem. Jeżeli Twoja szkoda wynikająca z pozbawienia wolności nie została w pełni lub częściowo naprawiona, możesz starać się o rekompensatę.

Ile wynosi odszkodowanie za aresztowanie?

Z roku na rok można zaobserwować, że wysokość odszkodowań za pobyt w więzieniu lub areszcie śledczym rośnie. Średnia rekompensata za niesłusznie odbyty areszt wynosi aktualnie 40,5 tysięcy złotych, a kwota uzależniona jest przede wszystkim od długości niesłusznego osadzenia. Odszkodowanie za aresztowanie nie zwróci zmarnowanego czasu, jednak za otrzymane pieniądze możesz wynagrodzić sobie przeżyty stres.

Jeśli zostałeś niesłusznie skazany albo aresztowany, zgodnie z prawem możesz ubiegać się o zadośćuczynienie oraz odszkodowanie za okres, w którym zostałeś ubezwłasnowolniony. W przypadku niesłusznego aresztowania masz tylko trzy lata licząc od dnia wyjścia, by ubiegać się o rekompensatę. Nie czekaj, działaj już teraz! 

Zadzwoń, działaj ! Nie pozwól, by Twoja sprawa się przedawniła.

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!