--
Europejski Lider Odszkodowań

Pomoc po wypadku - ogólnie odszkodowania

Pomoc po wypadku – odszkodowania i zadośćuczynienia

Jeśli w wypadku ucierpiało Twoje zdrowie lub mienie, należy Ci się odszkodowanie i zadośćuczynienie od sprawcy zdarzenia. Te dwa świadczenia będzie musiało wypłacić Ci towarzystwo ubezpieczeniowe, w którym sprawca ma wykupioną polisę OC.

Co zrobić, gdy ubezpieczyciel nie chce przystać na Twoje warunki? Jaka kwota Ci przysługuje? Jak udowodnić, że przez wypadek poniosłaś/-eś materialne i niematerialne starty? Na te wszystkie pytania odpowie Ci Europejski Lider Odszkodowań – Twój partner w walce o finansową rekompensatę szkody.

Jak podwyższymy kwotę odszkodowania i zadośćuczynienia?

Jeśli w wypadku samochodowym doznałaś/-eś uszczerbku na zdrowiu, a przy okazji Twoje auto nadaje się do naprawy, masz prawo do dwóch świadczeń – odszkodowania i zadośćuczynienia. Ich wysokość zależy od wielu czynników: rozmiarów szkody, materiału dowodowego czy konsekwencji, jakie wypadek spowoduje w Twoim życiu. Zakład ubezpieczeń będzie próbował obniżyć koszty, jakie Ci się należą, dlatego potrzebujesz wsparcia adwokata, który będzie walczył o Twoje prawa.

Europejski Lider Odszkodowań będzie reprezentował Cię przed ubezpieczycielem, pomoże Ci skompletować materiał dowodowy, a przede wszystkim zadba, by świadczenia były odpowiednio wysokie.

Jeśli jesteś poszkodowanym w wypadku, będziemy reprezentować Cię również w sądzie podczas sprawy karnej – nie pobieramy za to dodatkowego wynagrodzenia. W procesie uczestniczymy czynnie, co oznacza, że Mecenas fizycznie bierze udział w rozprawach i broni interesów klienta. W trakcie procesu możemy uzyskać dodatkowe świadczenia dla klienta od sprawcy zdarzenia. Dopiero po osiągnięciu pożądanego rezultatu, czyli zadośćuczynienia i odszkodowania, rozliczamy się z klientem (Success fee).

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!