Europejski Lider Odszkodowań

Samochód zastępczy

samochod zastepczy

Wyobraź sobie sytuację, w której nie z Twojej winy dochodzi do stłuczki. Trudno - zdarza się nawet najlepszym. Gdy opadną pierwsze emocje i ustaną ewentualne sprzeczki z drugim kierowcą, czas na ocenę stanu samochodu. Spełnia się Twoje najgorsze proroctwo - to koniec Waszych wspólnych przygód na szosach za miastem i czekania na zielone światło w korkach. Powrót do jazdy komunikacją miejską - z różnych powodów - nie wchodzi w grę. W takim przypadku z pomocą przychodzi bezpłatne auto zastępcze.

Kiedy przysługuje samochód zastępczy?

Samochód zastępczy przysługuje Ci z polisy OC sprawcy. Jest to świetna opcja dla kierowców pilnie potrzebujących pojazdu na co dzień, aby np. móc dojeżdżać do pracy, lekarza lub odwozić dzieci do szkoły. O auto zastępcze po kolizji możesz starać się w sytuacji, gdy Twoje własne zostanie zniszczone bądź uszkodzone w taki sposób, iż stanie się niejezdne (np. zbite lusterko czy lampa). Prawo do jego wypożyczenia przysługuje w przypadku samochodów prywatnych oraz użytkowanych w działalnościach gospodarczych.

Wynajem auta z OC sprawcy jest możliwy również w sytuacjach, gdy poszkodowany posiada drugi samochód. Wystarczy udokumentować, że jest on regularnie użytkowany przez drugiego członka rodziny - np. małżonka lub rodzica. W zależności od tego, ile samochodów posiadasz, towarzystwo ubezpieczeniowe jest zobowiązane do pokrycia kosztów wynajmu auta zastępczego z OC sprawcy.

Doskonale wiemy, jak frustrujący może być brak sprawnego samochodu. Brak auta często wiąże się z całkowitą zmianą trybu życia - trzeba zdać się na życzliwych sąsiadów, zawodną komunikację miejską lub… własne nogi. Wielu poszkodowanych kierowców nie wie jednak, jak zacząć starać się o samochód zastępczy. Europejski Lider Odszkodowań od lat wspiera ich w walce o sfinansowanie wynajmu takiego pojazdu. Gwarantujemy pełne wsparcie i pomoc w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji. Powierz nam swoją sprawę, a my zajmiemy się resztą!

Wynajem auta zastępczego z OC sprawcy – zasady

Aby otrzymać samochód zastępczy PZU bądź innego towarzystwa ubezpieczeniowego, muszą zaistnieć pewne okoliczności. Pracownik naszego biura po przeprowadzeniu wstępnych oględzin decyduje, czy pojazd zastępczy bezpłatnie przysługuje poszkodowanemu. Wyłącznie wady estetyczne - np. wgniecenia, zarysowania lub odpryski - nie są brane w tym przypadku pod uwagę. Następnym krokiem jest udowodnienie negatywnego wpływu braku pojazdu na funkcjonowanie rodziny - np. nie możesz jeździć do pracy, oddać dzieci do żłobka lub chodzić na wizyty lekarskie.

Gdy otrzymasz już zezwolenie na wynajem samochodu zastępczego z OC sprawcy, musisz dobrze przemyśleć jego wybór. Mogłoby się wydawać, że utrata pojazdu to idealna okazja, aby pojeździć bardziej luksusowym modelem. Niestety, auto zastępcze musi reprezentować ten sam lub niższy standard, co to uszkodzone w wypadku. Zarówno towarzystwa ubezpieczeń, jak i sądy surowo pilnują tego, aby samochód zastępczy z OC nie był droższy od tego zniszczonego.

Na jak długo przysługuje samochód zastępczy?

Samochody zastępcze z OC sprawcy przysługują poszkodowanym aż do dnia naprawy wszystkich usterek. Gdy odbierzesz z warsztatu swój pojazd, jesteś zobowiązany do oddania tego wynajmowanego. Co jednak, jeżeli Twój samochód uległ całkowitemu zniszczeniu? Auto zastępcze z OC sprawcy przysługuje Ci wtedy aż do momentu, gdy otrzymasz odszkodowanie za zniszczony w wypadku samochód.

Towarzystwa ubezpieczeniowe często utrudniają wynajem samochodu zastępczego. Powołują się przy tym na komunikację miejską oraz możliwości wspólnych dojazdów np. z sąsiadami lub znajomymi. Walcz o swoje prawa! Europejski Lider Odszkodowań pomoże Ci otrzymać auto zastępcze z OC sprawcy. Dostarczymy pojazd pod Twój dom, czysty i zatankowany, oraz zajmiemy się wszystkimi procedurami, za co nie zapłacisz ani złotówki!

 

 

 

Darmowe auto zastępcze po wypadku

Samochód zastępczy  finansowany z OC sprawcy wypadku przysługuje Ci od dnia wypadku!

Zadzwoń I dowiedz się więcej:

663-592-591 Honorata

535-092-591 Miłosz

http://www.darmoweauto.pl/

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!