--
Europejski Lider Odszkodowań

Szkoda pojazdu

Jeśli nie jesteś wyłącznym sprawcą wypadku komunikacyjnego, a Twój pojazd został uszkodzony lub zniszczony, przysługuje Ci z tego tytułu odszkodowanie za uszkodzony samochód. Zaraz po zdarzeniu skontaktuj się z firmą Europejski Lider Odszkodowań, a nasz zespół ekspertów pomoże w załatwieniu wszelkich formalności, proponując natychmiastową pomoc. Składa się na nią ułatwienie starań o dochodzenie odszkodowania z OC sprawcy po kolizji samochodowej. Oferujemy także możliwość wynajmu samochodu zastępczego, jeśli Twoje auto uległo uszkodzeniu. Jako Liderzy Odszkodowań zapewnimy - niezależnie czy z tytułu stłuczki, czy wypadku - uzyskanie odszkodowania z OC sprawcy za samochód, który został zniszczony. Zachęcamy do kontaktu!

Jak podwyższyć odszkodowanie za uszkodzenie pojazdu?

Pomożemy Ci ustalić wartość Twojego samochodu, uzyskamy odpowiednie odszkodowanie lub dopłacimy do tego, które już otrzymałeś. Według badań okazuje się, że aż 90% zakładów ubezpieczeniowych świadczy zaniżone odszkodowania za samochód. Naszym zadaniem jest próba uzyskania dopłaty do odszkodowania za szkody na pojeździe. Wystarczy się z nami skontaktować, abyśmy mogli rozpocząć proces analizy. Nasi specjaliści stwierdzą, czy dopłata do odszkodowania w ogóle okaże się możliwa w danej sytuacji.

W jaki sposób działa firma odszkodowawcza?

Aby lepiej móc zrozumieć sposób funkcjonowania kancelarii odszkodowawczej, jaką jest między innymi ELO, wyobraźmy sobie następującą sytuację - podczas podróży samochodem jedno z aut nie ustąpiło pierwszeństwa drugiemu, w wyniku czego doszło do kolizji. Efektem tego zdarzenia było wgniecenie maski oraz zderzaka, a także zbicie reflektora w jednym z pojazdów, mianowicie tego, które należało do kierowcy jadącego zgodnie z prawem. Jak się okazuje osoba ta może ubiegać się o stosowne odszkodowanie z OC sprawcy, pokrywające poniesione szkody materialne. W przypadku, gdy będzie to utrudnione, lub wypłacona kwota okaże się zbyt niska, warto skontaktować się z ELO Odszkodowania. Specjaliści z naszej firmy zapewnią kompleksową pomoc - tak, aby klienci nie musieli martwić się żadnymi formalnościami.

Lider odszkodowań za stłuczkę samochodową

Naszym zadaniem jako ELO jest profesjonalna pomoc wszystkim osobom, które miały wypadek albo stłuczkę samochodową. Odpowiemy na wszelkie pytania o szkodzie częściowej - jak ją podnieść, a także jak starać się o dopłatę do odszkodowania. Ponadto, jeśli Twój pojazd został uszkodzony lub zniszczony i nie masz jak dojechać do pracy czy lekarza, zadzwoń do nas! W kilka minut zweryfikujemy czy przysługuje Ci darmowe auto na czas naprawy albo zanim zakupisz nowy samochód.

Nie musisz nigdzie jeździć, samochód dostarczymy pod Twoje drzwi w tym samym dniu!

Więcej informacji na stronie www.darmoweauto.pl

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!