Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Legnicy

Szukasz pomocy w uzyskaniu odszkodowania po wypadku? Jako osoba poszkodowana nie otrzymałeś należnego lub odpowiednio wysokiego zadośćuczynienia? Takie sprawy i wiele innych rozwiązujemy w ELO – w miejscu, gdzie priorytetem są nasi klienci i ich dobro. Od samego początku przyświecał nam właśnie taki cel. Dlatego też pragniemy, aby korzystający z naszych usług zawsze otrzymywał sprawiedliwe odszkodowanie.

Każdego dnia uświadamiamy naszych klientów o wszystkich prawach, które im przysługują i o nie walczymy. Z tego względu w trudnych sytuacjach wykonujemy wiele dodatkowych czynności, takich jak poszukiwanie świadków zdarzenia czy podejmujemy kroki prawne – zarówno te cywilne, jak i karne. Jeśli więc Twoje towarzystwo ubezpieczeniowe wypłaciło Ci należne odszkodowanie w zaniżonej kwocie – w końcu trafiłeś w dobre ręce.

Odszkodowania powypadkowe i wiele innych świadczeń

Odszkodowanie komunikacyjne to jeden z największych sektorów naszych działań. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wypadek komunikacyjny czy drogowy może zdarzyć się każdemu. Niestety procedury związane z pozyskiwaniem odszkodowania wydają się niektórym skomplikowane. ELO zapewnia profesjonalną pomoc osobom poszkodowanym. Na przykład dochodzenie odszkodowań z ubezpieczenia z OC sprawcy to zadanie, którym chętnie się zajmiemy.?

Jednak odszkodowanie komunikacyjne to niejedyna dostępna usługa w naszej ofercie. Działamy także w obszarach związanych z ubezpieczeniami dotyczącymi pracy rolnika.

Należne świadczenia w przypadku poważnych obrażeń ciała

Pomagamy także uzyskać odszkodowanie, które pokryje koszty leczenia powypadkowego. Zdajemy sobie sprawę, że czasem dojście do siebie po kolizji, zajmuje naprawdę długi okres. Doznany ból nie jest wymierny i nie uśmierzą go żadne pieniądze.

Jednak rzeczywistość jest taka, że ceny lekarstw, rehabilitacji czy wizyt u specjalistów są wysokie. Z tego względu zawsze robimy co w naszej mocy, aby osobom poszkodowanym wypłacono najwyższe możliwe odszkodowanie lub stosowne zadośćuczynienie.

Profesjonalne odzyskiwanie odszkodowań z ELO

Zależy nam również, abyś bliżej poznał specyfikę działania naszej firmy oraz to, jak postępujemy z poszkodowanymi. Przede wszystkim kierujemy się rozsądkiem oraz sercem. Udało nam się to połączyć za pomocą wiedzy, zarówno tej związanej ze specyfiką branży, jak i tej związanej z trudnymi życiowymi sytuacjami.

Dlatego też kierujemy się empatią i troską, choć nie zapominamy o celu naszych działań. Przejrzyście i cierpliwie prowadzimy do końca każdej sprawy, czyli do wypłaty odszkodowania. Prosimy więc, abyś nie bał się pytać oraz dociekać prawdy – jesteśmy po Twojej stronie.

Pomagamy zdobyć wyższe odszkodowanie

Jak już wspominaliśmy, naszym głównym celem jest uzyskanie jak najwyższego odszkodowania dla poszkodowanych. Nie zatrzymujemy się w połowie drogi i nie wierzymy w półśrodki. Dlatego też zawsze poinformujemy Cię, jeśli będziesz mógł ubiegać się o dodatkowe odszkodowanie. W takiej sytuacji również zrobimy wszystko, co w naszej mocy, abyś otrzymał zapłatę z jego tytułu.

Pamiętaj, że występujemy też w roli pełnomocnika, w przypadku, kiedy zostało ono zaniżone.

Odszkodowania, Legnica – czym wyróżnia się ELO?

  • Nie pobieramy prowizji za uzyskane przez nas zwroty, które są bezpośrednio związane z leczeniem i innymi czynnikami.
  • Tak naprawdę działamy na terenie całego kraju – Legnica to tylko jeden z naszych oddziałów. Jeśli interesują Cię nasze usługi, a zamieszkujesz inną miejscowość, napisz do nas za pośrednictwem formularza lub zadzwoń. Wszystkie informacje dostępne są na stronie internetowej.
  • Oprócz tego, że walczymy o wysokie odszkodowania na drodze sądowej, to udzielamy konsumentom wsparcia psychologicznego. Współpracujemy w tym celu z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym. Wiemy, że szkody osobowe czy materialne pozostawiają także ślad w naszej głowie.
  • Twoją sprawą od początku do końca będzie zajmował się jeden, wyznaczony Mecenas. Dzięki temu doskonale pozna on Twoją sytuację, a Ty poczujesz się bezpiecznie.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.