Europejski Lider Odszkodowań

Europejski Lider Odszkodowań

Szkody majątkowe

Ciężko pracujemy na wiele rzeczy. Jednym zależy na wymarzonym samochodzie, drudzy wolą zainwestować większą kwotę w solidną elektronikę. Radość z zakupów potrafi dodać skrzydeł! Nic jednak nie wyprowadza z równowagi tak bardzo, jak zniszczenie posiadanego przez nas mienia. Na szczęście polskie prawo daje każdemu możliwość starania się o odszkodowania majątkowe. Europejski Lider Odszkodowań każdego roku wspiera setki poszkodowanych, którzy w wyniku wypadku ponieśli straty materialne. Nasi klienci wiedzą doskonale o tym, że w sprawach odszkodowań majątkowych nie mamy sobie równych. Zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci otrzymać odpowiednią rekompensatę!

Czym jest szkoda majątkowa?

Szkody możemy podzielić na dwa rodzaje – niemajątkowe i majątkowe. Poprzez tę pierwszą rozumiemy krzywdę cielesną lub skalanie dobrego imienia. Szkody majątkowe natomiast dotyczą posiadanych przez nas przedmiotów. Najlepszym przykładem poniesienia strat majątkowych i niemajątkowych jest wypadek samochodowy – tracimy w nim zarówno zdrowie, jak i auto. 

Odszkodowania majątkowe zazwyczaj przydzielane są w przypadku:

  • wypadku samochodowego bez współwiny poszkodowanego;
  • pożaru wywołanego nie z winy poszkodowanego;
  • zalania;
  • katastrofy budowlanej;
  • kradzieży;
  • umyślnego uszkodzenia mienia przez osobę trzecią;

Ile wynoszą odszkodowania majątkowe?

Wysokość odszkodowań majątkowych jest uzależniona od indywidualnego przypadku. Aby je określić, należy sporządzić wiele kosztorysów oraz wyliczeń. Wykonują je pracownicy towarzystwa ubezpieczeń lub zakłady działające w jego imieniu, np. warsztaty samochodowe lub serwisy sprzętów elektronicznych, na wniosek pełnomocnika lub Twój. Należy pamiętać o tym, że wartość odtworzeniowa powinna stanowić realny koszt doprowadzenia uszkodzonej rzeczy do stanu sprzed szkody. Nie otrzymasz więc więcej niż kwota, jaką wydano na wymianę bądź naprawę Twojego samochodu lub sprzętu elektronicznego 

Odszkodowania majątkowe obejmują również wypłatę rekompensaty za to, jakie konsekwencje na życiu poszkodowanego wywarła szkoda. Jeżeli np. w wyniku wypadku nie zdążyłeś dotrzeć do pracy, należą Ci się pieniądze uzupełniające Twoje wynagrodzenie za ten dzień.

Warto pamiętać jednak o tym, że kosztorysy bardzo często są zaniżone – odszkodowania majątkowe zazwyczaj bazują na cenie najtańszych zamienników. Jeżeli zależy ci na tym, żeby otrzymać wyższą i realną rekompensatę za szkody, skontaktuj się z nami. Wesprzemy cię w walce o jak najwyższą kwotę, która spełni Twoje oczekiwania.

Jeżeli brałeś udział w wypadku komunikacyjnym nie z Twojej winy, a od daty wypadku nie minęły 3 lata – zadzwoń. Odszkodowania majątkowe to jedna z naszych wielu specjalności. Być może nawet nie wiedziałeś o tym, że przysługuje Ci dopłata! 

DODATKOWO OD DNIA WYPADKU DO CZASU WYPŁATY ROSZCZENIA PRZYSŁUGUJE CI BEZPŁATNY SAMOCHÓD ZASTĘPCZY – BEZ ŻADNYCH OPŁAT, PROSTO POD TWOJE DRZWI.

Zadzwoń! 535-092-591 lub 502-292-222 i dowiedz się więcej.

Prosimy o kontakt

Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.