Europejski Lider Odszkodowań

O nas

O nas
ELO Odszkodowania – kim jesteśmy,
jak Ci pomożemy?

Europejski Lider Odszkodowań (w skrócie – ELO) to kancelaria odszkodowawcza, która zajmuje się dochodzeniem roszczeń osób poszkodowanych, działając na zasadzie pełnomocnictwa – w sposób bezpośredni (czyli bez dodatkowych pośredników – np. zewnętrznych prawników). Reprezentujemy naszych Klientów pokrzywdzonych w związku z:

Do tej pory wygraliśmy 100% spraw na etapie cywilnym. Działamy skutecznie – po pierwsze dlatego, że zależy nam na sprawiedliwości i dobru naszych Klientów, a po drugie dlatego, że zarabiamy dopiero wtedy, gdy sprawa zostaje wygrana i Klient odzyskuje należne mu pieniądze – w przeciwnym razie nie pobieramy żadnych opłat.

Nie musisz nam wierzyć – sprawdź zakładkę „Sukcesy” i kwoty wynegocjowanych przez nasz odszkodowań, które mówią same za siebie! Następnie przejdź do strony „Polecenia” i przeczytaj, co mówią o nas nasi Klienci. Wreszcie nie czekaj i skontaktuj się z nami w wygodny dla Ciebie sposób – od razu zajmiemy się Twoją sprawą!

ZESPÓŁ

ZARZĄD SPÓŁKI

Prezes Honorata Tuleja

Wspólnik Małgorzata Staniszewska

ZESPÓŁ BIUROWY KIEROWNICY

ANIA SEKRETARIAT

PATRYCJA HR

SARA MARKETING

MIŁOSZ
AUTA ZASTĘPCZE

DORADCY KLIENTÓW - DYREKTORZY

Agnieszka

Iwona

Piotr

Zosia

Roksana

Mateusz

Jerzy

Krzysztof

Jaki jest cel pracy firmy ELO?

Po stronie Kancelarii Odszkodowawczej ELO leży udowodnienie odpowiedzialności względem zobowiązanych do zapłaty odszkodowania i zadośćuczynienia ZAKŁADÓW UBEZPIECZENIOWYCH.

Firma odszkodowawcza Europejski Lider Odszkodowań precyzuje i zgłasza roszczenie do właściwego towarzystwa ubezpieczeniowego, a następnie negocjuje wysokie odszkodowanie, zadośćuczynienie i inne świadczenia w imieniu Klienta. Specjalizująca się w uzyskaniu odszkodowania kancelaria ELO na każdym etapie reprezentuje poszkodowanych w postępowaniach likwidacyjnych sądowych w celu uzyskania przez poszkodowanego prawa do uznania odpowiedzialności ubezpieczyciela. W tym przypadku możesz liczyć na naszych Mecenasów – przed każdą rozprawą będziesz mógł z nimi porozmawiać, aby być przygotowanym na każdą ewentualność. Nic Cię nie zaskoczy!

Działając pod opieką Europejskiego Lidera Odszkodowań, masz pewność, że tok postępowania zdarzenia, dokumentacja oraz wszelkie formalności będą rozpatrywane w sposób indywidualny i wyjątkowo szczegółowy. Dysponujemy sztabem specjalistów – prawników, medyków i rzeczoznawców, którzy zawsze są do Twojej pełnej dyspozycji. Współpracujemy także z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym.

Dla nas najważniejsi są Klienci – nie liczby, statystyki i pieniądze. Jesteśmy po Twojej stronie – walczymy i wygrywamy dla Ciebie!???

Kogo reprezentujemy?

 • Osoby, które poniosły szkodę w wyniku m.in.wypadku komunikacyjnego , wypadku w pracy lub w drodze do pracy bądź na terenie gospodarstwa.
 • Rodziny osób zmarłych w wypadkach (np. komunikacyjnych) lub rodziny poszkodowanych będących w stanie wegetatywnym (apalicznym).
 • Osoby poszkodowane, którym wypłacono czasem znacznie zaniżoną kwotę odszkodowania lub zadośćuczynienia.
 • Osoby poszkodowane (lub ich rodziny), które nie zostały uznane za sprawców wypadku.
 • Wszystkich użytkowników ruchu drogowego poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych – pieszych, rowerzystów, motocyklistów oraz kierowców pojazdów.
 • Pasażerów linii lotniczych poszkodowanych w związku różnego rodzaju wypadkami w lotnictwie.
 • Osoby poszkodowane w wyniku bezprawnego aresztowania czy sprawy karnej.
 • Wszystkich, którzy doznali jakiejś szkody rzeczowej czy osobowej i chcą ubiegać się o należne im odszkodowanie lub wypłacone świadczenia nie są w stanie wynagrodzić tejże szkody.

Jak działa Europejski Lider Odszkodowań?

Europejski Lider Odszkodowań to  firma oferująca pomoc „w odszkodowaniach” na zasadzie PŁATNOŚCI ZA EFEKT.  

Dopóki nie wygramy dla Ciebie sprawy, dopóki nie otrzymasz należnej, sprawiedliwej i satysfakcjonującej Cię kwoty odszkodowania lub zadośćuczynienia za wyrządzoną szkodę, dopóty my PRACUJEMY ZA DARMO.

Jak to działa?

 • Firma odszkodowawcza ELO pobiera wynagrodzenie wyłącznie na podstawie wcześniej ustalonej z Klientem prowizji .
 • Dopiero w momencie, gdy przyznane zostanie odpowiedniej wysokościzadośćuczynieniena rzecz poszkodowanego, ELO dopiero wtedy otrzymuje wynagrodzenie.
 • ELO nie pobiera prowizji od uzyskanych dla Klienta zwrotów pieniędzy np. za dojazdy, leki, rehabilitację czy wizyty prywatne u specjalistów.
 • Kancelaria odszkodowawcza ELO poszerza roszczenia dla Klientów o utracony dochód, o utracone w zdarzeniu mienie bądź o opiekę na rzecz osób trzecich, świadczenia rentowe itp.
 • Jeśli jakiekolwiek działania względem Klienta okażą się bezskuteczne, firma odszkodowawcza ELO nie otrzymuje należnej zapłaty .
 • Europejski Lider Odszkodowań działa na zasadach partnerskiej współpracy, opierając działania na komforcie oraz lojalności wobec Klientów.
 • Nasi Specjaliści mają wieloletnie doświadczenie w branży odszkodowawczej, z wysoką skutecznością reprezentują osoby poszkodowane na terenie całego kraju od wielu lat .

Dlaczego my? Co wyróżnia ELO Odszkodowania?

 • Skuteczność. Działamy od lat – znamy od podszewki polskie prawo i historię orzecznictwa, zwłaszcza w zakresie odszkodowań. O naszych działaniach najlepiej świadczą sukcesy, jakie odnieśliśmy na przestrzeni lat działalności.
 • Najważniejszy jest Klient. Nie jesteśmy korporacją, dla której liczą się wyłącznie liczby, statystyki i dochody. My mamy misję, którą jest niesienie pomocy osobom poszkodowanym i dążenie do sprawiedliwości.
 • Empatia. Nasi Klienci to często osoby dotknięte ogromną życiową tragedią i traumatycznymi wydarzeniami, cierpiący depresję czy wręcz zespół stresu pourazowego. Doskonale to rozumiemy – poza walką o odszkodowanie, staramy się podnieść na duchu, dać nadzieję, pokazać światło w tunelu. Oferujemy także profesjonalne wsparcie psychologiczne.
 • Rzetelność. Każdemu pracownikowi firmy odszkodowawczej ELO zależy na wygranej – to nasz wspólny cel i zawsze „gramy do jednej bramki”. Nasi prawnicy każdorazowo rozmawiają bezpośrednio z Klientami, analizują wszelkie możliwe aspekty, proponują różne rozwiązania – robią wszystko, aby osiągnąć wyznaczony cel.
 • Przejrzystość działania. Nasi Klienci są zawsze „na bieżąco” – na każdym etapie sprawy. W przypadku postępowania sądowego mają pełne wsparcie Mecenasa, który prowadzi daną sprawę od początku do końca. Zawsze wiedzą, na co muszą się przygotować i uzyskują odpowiedzi na wszystkie pytania.
 • Brak ukrytych kosztów. Wysokość naszej prowizji ustalamy wspólnie z Klientami już na początku współpracy. Jeśli zamierzony cel nie zostanie zrealizowany, nie pobieramy ŻADNEJ opłaty. Nasi Klienci nie płacą nam za dojazdy, leki, leczenie czy koszty organizacji pogrzebu, które wywalczymy u ubezpieczyciela.
 • Kompleksowość. Działamy zawsze kompleksowo, walcząc o jak najwięcej dla naszych Klientów. To nie tylko odszkodowania i zadośćuczynienia, ale też świadczenia rentoweczy remontowe   (np. na remont domu przystosowanego do osoby poszkodowanej lub przekwalifikowanie zawodowe) bądź dodatkowe pieniądze dla osoby opiekującej się poszkodowanym.
 • Wsparcie leczenia. Wspieramy naszych Klientów zarówno pod kątem opieki psychologicznej, jak i leczenia oraz rehabilitacji powypadkowej. W tym zakresie współpracujemy z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym – dzięki temu nasi poszkodowani Klienci są leczeni w prywatnych klinikach i mogą liczyć na najlepszą możliwą opiekę, nie wydając na nią pieniędzy – koszty pokrywa ubezpieczyciel. Nie pobieramy za tożadnychopłat.
 • Dbałość o dokumentację. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wypadek to nie tylko obrażenia fizyczne, ale też głęboki ślad w psychice i liczne następstwa – utrata lub zmniejszenie dochodu, zniszczenie kariery czy życia osobistego. Wszystkie te aspekty rzetelnie dokumentujemy, aby uzyskać dla Klientów jak najwyższe pieniądze, które choć w części zrekompensują wyrządzoną szkodę.

Dlaczego warto zgłosić się do nas?

Towarzystwa ubezpieczeniowe dążą do tego, aby wypłacane odszkodowania były jak najniższe – w końcu na tym zarabiają! Zawsze znajdzie się powód, aby obniżyć wysokość świadczenia, nie wypłacić go wcale lub możliwie jak najdłużej zwlekać z przekazaniem pieniędzy osobie poszkodowanej. Ubezpieczyciele maksymalnie wykorzystują „kruczki” w zawieranych z klientami umowach czy różnego rodzaju luki prawne.

Niestety – poszkodowany, działając na własną rękę, będzie musiał stoczyć długą, wyczerpującą i bardzo nierówną walkę, której prawdopodobnie nie przyjdzie mu wygrać. Nawet jeśli należne świadczenie zostanie wypłacone, to zwykle nie wystarczy, aby pokryć ogromne koszty leczenia czy wesprzeć finansowo rodzinę zmarłego, który był jedyną lub główną osobą utrzymującą gospodarstwo domowe.

W Kancelarii Odszkodowawczej ELO ustalimy wspólnie kwotę odszkodowania, zadośćuczynienia i dodatkowych świadczeń, uwzględniając wszystkie potrzeby osób poszkodowanych i ich rodzin, tak aby nie musiały dłużej martwić się o swoją przyszłość. Następnie postaramy się najpierw załatwić sprawę polubownie, a jeśli nie przyniesie to zamierzonego skutku – skierujemy sprawę na drogę sądową, gdzie o sprawiedliwość walczyć będą nasi najlepsi prawnicy.

Kiedy zgłosić się do ELO Odszkodowania?

Walczymy o należne świadczenia pieniężne dla poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych – zwłaszcza w przypadku rozległych obrażeń ciała bądź śmierci poszkodowanego – ale też dla osób, które doznały szkody w związku z wypadkami w gospodarstwie czy w pracy oraz dla niesłusznie oskarżonych .

Co do zasady o odszkodowanie z tytułu wykroczeniamożna ubiegać się do 3 lat od daty wypadku czy zdarzenia (a w przypadku­poważnych zdarzeń – zakończonych wyrokiem karnym– nawet do 20 lat), to zawsze zalecamy rozpoczęcie postępowanie jak najszybciej – wręcz niezwłocznie! Każde opóźnienie w tej sprawie może skutkować problemami z precyzyjnym udowodnieniem okoliczności zdarzenia czy nawet rozmiaru krzywdy poszkodowanego, a to może z kolei wpłynąć na wysokość odszkodowania i innych świadczeń.

Jednak osoby, które wiele lat temu otrzymały za niskie zadośćuczynienie bądź nie otrzymały go w ogóle, mogą się do nas zgłosić celem zweryfikowania, czy możemy im pomóc uzyskać należne im odszkodowanie.

 • Do skorzystania z oferty naszej firmy odszkodowawczej ELO zachęcamy KONIECZNIE (!) jeszcze przed zgłoszeniem roszczenia do zakładu ubezpieczeń. Przekazanie dokumentów bez analizy, wyceny i dołączonych opinii medycznych stawia klienta zakładu ubezpieczeń z góry na przegranej pozycji. Zgłaszając się bezpośrednio do nas, nasi Klienci i ich rodziny mają szansę uniknąć stresu i frustracji związanej z koniecznością dopełniania zawiłych formalności. Pozwólcie sobie pomóc!
 • Zapraszamy także wszystkich poszkodowanych, którym nie udało się uzyskać należnego świadczenia od zakładu ubezpieczeń lub wypłacone odszkodowanie okazało się niewystarczające bądź niesprawiedliwe.
 • Pomożemy też wszystkim tym poszkodowanym, którzy chcą ubiegać się o wypłatę dodatkowych świadczeń – zwrotu kosztów leczenia, rehabilitacji, dojazdów bądź uzyskania środków potrzebnych zarówno samym poszkodowanym, jak i ich rodzinom na utrzymanie standardu życia czy dostosowanie do nowej sytuacji życiowej.
 • Naszymi Klientami często są też osoby, które uprzednio korzystały z pomocy firmy odszkodowawczej, lecz jej działania nie przyniosły zamierzonego skutku. Potrafimy skutecznie wyłapać błędy poprzedników i je naprawić – w naszym portfolio uzbieraliśmy już kilka tego typu wygranych spraw.

Ile trwa uzyskanie odszkodowania?

Nasi specjaliści rozpoczynają realizację każdej sprawy niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia. Oczywiście potrzeba nieco czasu na ustalenie wysokości odszkodowania czy innych świadczeń, należy też zapoznać się z całą dokumentacją i zastanowić się nad dostępnymi możliwościami.

Po wstępnych ustaleniach i przygotowaniach specjaliści z firmy odszkodowawczej ELO przystępują do zgłoszenia roszczenia. Proces uzyskania od towarzystwa ubezpieczeniowego pieniędzy może mieć różny przebieg, zwykle jednak pierwsze świadczenia wypłacane są już w ciągu 30 dni od zgłoszenia roszczenia. Jeśli sprawa musi zostać skierowana na drogę sądową, wtedy ten proces może się wydłużyć nawet do kilkunastu miesięcy.

Doskonale rozumiemy naszych Klientów – wiemy, że często osoba poszkodowana i jej rodzina lub rodzina osoby zmarłej w wypadku zostaje pozbawiona środków do życia. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie potrzebne negocjacje miały jak najszybszy przebieg.

Jak duże odszkodowanie można uzyskać?

Każdy przypadek jest inny, a kwota możliwego do uzyskania świadczenia w postaci odszkodowania czy zadośćuczynienia – zależna od wielu czynników. W firmie odszkodowawczej ELO zawsze walczymy o jak najwyższe kwoty. Dla przykładu w wyniku trwałego uszczerbku na zdrowiu, jakim jest np. inwalidztwo, walczymy nawet o kwoty siedmiocyfrowe.

Zachęcamy do zapoznania się z historiami naszych Klientów, które dostępne są w zakładce „Sukcesy”. Umieściliśmy w niej najwyższe wynegocjowane przez nas odszkodowania, zadośćuczynienia i renty dla osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych i ich rodzin oraz ofiar poważnych błędów medycznych.

Na co mogą liczyć Klienci ELO Odszkodowania?

 • Nasi Klienci nie muszą znać prawa czy obowiązków zakładów ubezpieczeń. Nie muszą wiedzieć, do którego ubezpieczyciela się udać, aby uzyskać należne im środki. To specjaliści firmy odszkodowawczej ELO ustalają towarzystwo odpowiedzialne za wypłatę świadczeń.
 • Klientom Europejskiego Lidera Odszkodowań oferujemy pełną pomoc w zgromadzeniu dowodów, na podstawie których negocjowane będą warunki odszkodowania czy innych świadczeń. Nie ograniczamy się do tego, co już zostało opracowane – podejmujemy wszelkie możliwe środki, proponując m.in. wizyty u najlepszych specjalistów (oczywiście na koszt ubezpieczyciela).
 • Nie ufamy orzeczeniom i opiniom wydawanym przez zakłady ubezpieczeń. Każdy taki dokument weryfikujemy we własnym zakresie, aby udowodnić brak racji ubezpieczyciela i wnioskować o wypłatę większych świadczeń.
 • Naszych specjalistów nie satysfakcjonuje uzyskanie jedynie odszkodowania czy zadośćuczynienia. Jeśli wymaga tego sytuacja, walczą o dodatkowe pieniądze na pokrycie wszelkich kosztów, jakie poszkodowani i ich rodziny musieli ponieść wskutek wypadku – np. leczenia czy zakupu specjalistycznych sprzętów, zmiany standardu życia, miejsca zamieszkania, zakupu pojazdu.
 • Specjaliści Kancelarii Odszkodowawczej ELO uważają, że zadośćuczynienie powinno nie tylko pokryć koszty pogrzebu tragicznie zmarłego bądź leczenia i rehabilitacji ciężko poszkodowanych dochodzących do sprawności długimi latami, ale też zapewnić godną przyszłość zarówno poszkodowanym, jak i ich rodzinom oraz wyrównać utracone lub uszczuplone dochody gospodarstwa domowego.
 • W ELO jesteśmy głęboko przekonani, że zadośćuczynienia wymagają nie tylko poniesione obrażenia ciała, ale też cierpienia psychiczne, na jakie zostają wystawieni poszkodowani i ich bliscy.
 • Dodatkowo oferujemy pełne wsparcie naszym Klientom w zakresie organizacji pogrzebu, leczenia i rehabilitacji czy uzyskania pojazdów zastępczych, które zostały uszkodzone wskutek zdarzenia drogowego.

Jak można się z nami skontaktować?

Centrala Kancelarii Odszkodowawczej ELO znajduje się w Gnieźnie, natomiast nasze jednostki współpracujące mają siedziby na terenie całego kraju – w Poznaniu, Luboniu i Koninie. Pomagamy poszkodowanym z całej Polski – z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Szczecina, Białegostoku, Opola czy Zielonej Góry.

Można się z nami skontaktować osobiście, poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej, telefonicznie bądź mailowo. Wszystkie niezbędne dane teleadresowe znajdują się w zakładce „Kontakt”. Zapraszamy!

Prosimy o kontakt

Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.