Europejski Lider Odszkodowań

OBRAŻENIA WIELONARZĄDOWE

Odszkodowania w przypadku obrażeń wielonarządowych – Specjalizacja Spółki ELO

Spółka ELO, lider w obszarze odszkodowań, wyspecjalizowała się w udzielaniu pomocy osobom dotkniętym URAZAMI WIELONARZĄDOWYMI, czyli bardzo rozległymi obrażeniami ciała. Nasza misja to zapewnienie kompleksowej pomocy prawnej i medycznej osobom dotkniętym tego rodzaju tragicznymi wydarzeniami. Nasze usługi są kompleksowe i obejmują:

  • Pomoc prawna – obrona w sprawie karnej – Współpracujemy z renomowanymi prawnikami specjalizującymi się w tego rodzaju roszczeniach, aby zapewnić naszym klientom odpowiednie wsparcie prawne.
  • Pomoc medyczna – Współpracujemy z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym oraz specjalistami medycznymi, aby zapewnić naszym klientom najlepszą opiekę medyczną.
  • Tworzenie planów powrotu do sprawności –  Działamy aktywnie w celu ustalenia i realizacji planów rehabilitacji, mających na celu przywrócenie poszkodowanym jak największej sprawności fizycznej i psychicznej.
  • Poszukiwanie odpowiednich klinik –  Angażujemy się w poszukiwanie i zapewnienie dostępu do najbardziej odpowiednich klinik i specjalistów w danej dziedzinie.
  • Zbiórki i zewnętrzne finansowanie – Wspieramy naszych klientów w organizacji zbiórek oraz uzyskiwaniu zewnętrznego finansowania na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji, ELO również finansuje kliniki do czasu uzyskania środków.
  • Negocjacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi – Reprezentujemy interesy naszych klientów w negocjacjach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, dążąc do zapewnienia odpowiedniego finansowania pobytów w prywatnych klinikach, nie umniejszając przy tym odszkodowania, które naszym klientom należy się dodatkowo.
  • Ponad zadośćuczynienie i odszkodowanie – Oprócz uzyskania zadośćuczynienia i odszkodowania, specjalizujemy się w pozyskiwaniu różnego rodzaju świadczeń rentowych, również wstecz, opieki osób trzecich, rekompensacie za utracony dochód oraz finansowaniu mieszkań i pojazdów w celu przystosowania dla osób niepełnosprawnych.
  • Wysokość odszkodowania – Spółka ELO uzyskuje bardzo wysokie kwoty w procesach cywilnych z towarzystwami ubezpieczeniowymi, ale również osiąga bardzo wysokie ugody. Na przykład, na początku 2024 roku zamknęliśmy ugodą na samo zadośćuczynienie (w wysokości 1 500 000 zł – milion pięćset tysięcy złotych) sprawę poszkodowanego Kamila. Renty i pozostałe roszczenia są obecnie rozpatrywane w sądzie cywilnym, co do ich wysokości. Warto wspomnieć, że poprzedni pełnomocnik proponował zamknięcie tej sprawy na łączną kwotę 500 000 zł, jednakże klient nie zgodził się na tę propozycję.
  • Specjaliści w zespole ELO – W naszym zespole pracuje specjalista od spraw PFRON, lekarze orzecznicy, prawnicy specjalizujący się w obrażeniach ciała a także biegli sądowi np. z zakresu rekonstrukcji zdarzeń.

 

Dzięki temu potrafimy uzyskać nieprzeciętnie wysokie kwoty odszkodowań, szczególnie gdy prowadzimy klienta od początku i dokładnie znamy całą jego sprawę.

W Spółce ELO wiemy, że każdy przypadek urazu wielonarządowego jest unikalny i wymaga indywidualnego podejścia. Dlatego angażujemy się w każdą sprawę z pełnym profesjonalizmem i energią, aby zapewnić naszym klientom kompleksową i skuteczną pomoc.

Jeśli potrzebujesz wsparcia w przypadku urazów wielonarządowych, skontaktuj się z nami już dziś. Jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Prosimy o kontakt

Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.