Europejski Lider Odszkodowań

NA CZYM POLEGA POMOC W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA PRZEZ ELO ?

Polskie Prawo chroni poszkodowanych oraz ich bliskich w obliczu nieszczęśliwego wypadku. Mimo poczucia ogromnego żalu oraz bezradności, warto pomyśleć o przyszłości. Dochodzenie roszczeń w zakresie odszkodowania w wyniku wypadku jest procedurą bardzo skomplikowaną. Profesjonalne wsparcie Europejskiego Lidera Odszkodowań zdecydowanie zwiększa szanse na uzyskanie rekompensaty za poniesioną szkodę. Na czym polega pomoc prawna w odszkodowaniach?

Europejski Lider Odszkodowań – kiedy możemy pomóc?

Specjalizujemy się przede wszystkim w ustaleniu wysokości uszczerbku na zdrowiu fizycznym i psychicznym poszkodowanego, następnie sporządzamy wezwanie do zapłaty a miarę postępu rozszerzamy powództwo pomagamy również m.in. w sprawach odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Nasi eksperci mogą pomóc, jeżeli uważasz, że przydzielono Ci za małą wypłatę odszkodowania. Wspólnie z klientem zajmujemy się sporządzeniem odpowiedniego pisma, w którym argumentujemy jego stanowisko. Reklamacja do ubezpieczyciela napisana przy pomocy doświadczonego pośrednika to większa szansa na otrzymanie wyższego odszkodowania. Europejski Lider Odszkodowań pomoże Ci otrzymać jak najwięcej pieniędzy po wypadku!

Pomagamy również w specjalistycznej oraz bezpłatnej analizie sprawy. Oceniamy zgromadzoną już dokumentację pod kątem uzyskania należnego odszkodowania. Nasi specjaliści sprawdzą, czy odwołanie do ubezpieczalni jest napisane według norm prawnych.

Dochodzenie roszczeń odszkodowawczych z ELO

Europejski Lider Odszkodowań posiada też wieloletnie doświadczenie w określaniu odpowiedzialności podmiotu za zdarzenie oraz właściwego ubezpieczyciela. Nawet jeśli sprawca nie był ubezpieczony lub zbiegł z miejsca wypadku, możemy wspólnie dążyć do uzyskania odszkodowania z OC za pośrednictwem sądu. Jako Twój pełnomocnik, Europejski Lider Odszkodowań jest odpowiedzialny za formułowanie w Twoim imieniu roszczeń. To po naszej stronie leżą negocjacje z Towarzystwem Ubezpieczeniowym. Będziemy również reprezentować Cię w sprawie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych przed właściwym ubezpieczycielem oraz w Sądzie.

Bardzo często roszczenia są zaniżone, Europejski Lider Odszkodowań skutecznie je podwyższa – nawet te, które są już w sądzie, bądź takie, które do sądu jeszcze nie trafiły. Jeśli przydarzyła Ci się szkoda częściowa, z nami nie musisz martwić się o zaniżoną kwotę odszkodowania.

Codziennie pomagamy setkom poszkodowanym Polaków. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ugodowym rozwiązywaniu takich problemów, jak ujawnienie danych osobowych, zaniżone odszkodowanie lub problem z wypłatą rekompensaty po wypadku. Są jednak pewne powtarzalne sprawy, które mogą przydarzyć się każdemu, a jednak często pozostają nierozwiązane. Nie wiesz, jak odzyskać ubezpieczenie? A może chcesz w końcu dostać całość pieniędzy, które ci się należą? Europejski Lider Odszkodowań jest zawsze po Twojej stronie. Doskonale wiemy, że niektórych szkód nie wynagrodzi nawet milion po wypadku – postaramy się jednak zawalczyć o jak najwyższe odszkodowanie, które choć w jakimś stopniu wynagrodzi Ci straty materialne.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.