Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Częstochowie

Uzyskanie odszkodowania w Częstochowie to nasza specjalność. Oferujemy kompleksową obsługę prawną i pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, niezależnie od przyczyny zdarzenia. Jesteśmy Europejskim Liderem Odszkodowań z wieloletnim doświadczeniem, które jest niezbędne w branży odszkodowawczej. Dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności, zapewniamy reprezentację w sądzie, kompletujemy dowody istotne podczas dochodzenia odszkodowań oraz dbamy, aby wypłaty świadczenia były jak najwyższe.

Na wszystkie te korzyści możesz liczyć współpracując z kancelarią odszkodowawczą ELO, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Odszkodowania w Częstochowie – kiedy należy się rekompensata za straty materialne i niematerialne?

Należne odszkodowanie, czyli rekompensata za straty materiale i niematerialne, zawsze przysługuje poszkodowanemu, gdy sprawcą wypadku jest druga osoba. Warto wiedzieć, że naprawienie szkody nie zawsze wiąże się wyłącznie z odzyskaniem pełnej sprawności rzeczy materialnej (np. naprawa samochodu).

Niekiedy wypadek może doprowadzić do śmierci bliskiej osoby, zmusić do zmiany pracy ze względu na powstały uszczerbek na zdrowiu czy też może być przyczyną ogromnej traumy, która znacznie pogarsza jakość i komfort życia. W każdym z tych przypadków warto dążyć do uzyskania należnego odszkodowania.

Z OC sprawcy można zatem pokryć koszty związane z:

 • naprawą samochodu, gdy doszło do zdarzenia drogowego,
 • opieką osób trzecich,
 • psychoterapią,
 • rehabilitacją,
 • leczeniem,
 • koniecznością zmiany pracy,
 • pogrzebem bliskiej osoby, która zginęła w wypadku.

Kancelaria odszkodowawcza w Częstochowie – kompleksowe dochodzenie odszkodowań

Korzystając z usług naszej kancelarii odszkodowawczej w Częstochowie możesz mieć pewność wynegocjowania przez doświadczonych adwokatów najwyższych odszkodowań. Niestety większość zakładów ubezpieczeń stosuje metody, których celem jest wypłacenie jak najniższych świadczeń. Zaniżone odszkodowanie to ogromna strata dla poszkodowanej osoby, która nie zawsze zdaje sobie sprawę, że otrzymana suma mogłaby być znacznie wyższa niż zaproponowana w drodze ugody przez ubezpieczyciela.

Priorytetem kancelarii ELO w dochodzeniu odszkodowań jest kompleksowe działanie, którego celem jest walczenie o jak najwyższe świadczenie przysługujące naszym klientom. Jesteśmy w stanie je uzyskać ze względu na dbałość o najdrobniejsze szczegóły, rzetelność oraz przygotowanie pełnej dokumentacji, która wspiera roszczenia sądowe, gdyż udział w rozprawie jest niekiedy jedyną drogą do dochodzenia odszkodowań. Oczywiście zapewniamy reprezentację w sądzie, gdyż sami kierujemy tam wszystkie sprawy, których nie da się załatwić polubownie.

Skuteczne odzyskiwanie odszkodowań – krok po kroku

Odszkodowania powypadkowe to skomplikowane procesy, z którymi trudno poradzić sobie samodzielnie, szczególnie bez wystarczającej wiedzy i doświadczenia w branży, które są niezbędne do skutecznego naprawienia szkody. Jako profesjonalna kancelaria odszkodowawcza w Częstochowie realizujemy procedurę od A do Z, zwracając baczną uwagę na każdy etap. Nasze działania obejmują:

 • przygotowanie kompletnej dokumentacji i dowodów, które będą pomocne w uzyskaniu najwyższego odszkodowania,
 • skontaktowanie się z towarzystwem ubezpieczeniowym w celu zgłoszenia szkody,
 • ocenę uszczerbku na zdrowiu ze względu na bliską współpracę z medykiem,
 • wsparcie na każdym etapie postępowania, również w przypadku dochodzenia sprawy w sądzie.

Należne odszkodowanie – kiedy zgłosić się do naszej kancelarii i ile trwa procedura?

Warto zgłosić się do nas w każdym przypadku, gdyż o odszkodowanie z tytułu wynagrodzenia można ubiegać się nawet do 20 lat od wypadku. Jednak nie należy zwlekać, gdyż każdy dowód w sprawie może mieć ogromne znaczenie, a udowodnienie okoliczności zdarzenia czy wyrządzonej krzywdy może stawać się coraz trudniejsze z każdym kolejnym dniem.

Po otrzymaniu zgłoszenia nasi specjaliści od razu przechodzą do realizacji, omawiając i ustalając z klientem wszystkie szczegóły. Działamy bez opłat wstępnych, a koszty usług zawsze przedstawiamy podczas rozmowy. Zwykle sam proces uzyskania odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej przebiega szybko i sprawnie, dzięki czemu świadczenie może zostać wypłacone już w ciągu 30 dni od zgłoszenia. Jednak w przypadku konieczności skierowania sprawy do sądu procedura może się znacznie wydłużyć, nawet do kilkunastu miesięcy.

Firma odszkodowawcza w Częstochowie – profesjonalna pomoc w uzyskaniu odszkodowania

Walka, której celem jest odzyskiwanie odszkodowania i zadośćuczynienia, nie zawsze jest prosta. Bardzo często towarzystwa ubezpieczeniowe nie są skore do współpracy i pomocy, gdyż ich celem jest obniżenie świadczenia. Ponadto brak pewności siebie w dochodzeniu swoich praw, szczególnie w trudnych chwilach po wypadku, może wiązać się z dużym dyskomfortem psychicznym i fizycznym. Właśnie dlatego warto zaufać kancelarii odszkodowawczej ELO, która wesprze poszkodowaną osobę na każdy etapie przedsądowym i sądowym.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.