Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Jeleniej Górze

Proces uzyskania należnego odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu czy mieniu zawsze wywołuje skrajne emocje zarówno u sprawcy, jak i poszkodowanego. Fakt ten nie powinien dziwić. Obie strony próbują wywalczyć swoje zwycięstwo, jednak nie zawsze ze skutkiem bliskim zamierzonego. Ubezpieczalnie próbują uszczuplić wartość odszkodowania, a poszkodowani muszą borykać się z problematycznymi zawiłościami natury prawnej. Czy zatem proces wypłaty odszkodowania da się przyspieszyć i ułatwić? Tak – to praca, którą wykonuje nasza kancelaria odszkodowawcza w Jeleniej Górze.

Gdzie zgłosić się po odszkodowanie powypadkowe?

Zawsze i w każdej sytuacji, niezależnie od wartości zniszczeń czy ich wagi, poszkodowanemu przez osobę trzecią przysługuje możliwość uzyskania rekompensaty finansowej za straty wynikłe z danego zdarzenia. Wbrew pozorom – wartości potrafią być bardzo duże. Polacy niestety w dalszym ciągu winę wystąpienia niektórych niekorzystnych sytuacji upatrują się wyłącznie u siebie, np. podczas najechania na dziurę w jezdni. Tak naprawdę jednak bardzo często wina leży po zupełnie przeciwnej stronie – w tym przypadku zarządcy drogi.

Nasza firma odszkodowawcza w Jeleniej Górze ELO ułatwi odzyskiwanie odszkodowań w wyniku przeróżnych zdarzeń. Wystarczy się zgłosić do nas, nie zaś do ubezpieczyciela, po informację na temat dokumentów, które warto załączyć do wniosku, czy zakresu dokumentacji fotograficznej. Z reguły na każdym etapie postępowania firma ubezpieczeniowa przekaże do wypłaty zaniżone odszkodowanie. Naszą kwestią jest, aby zmienić również jej wysokość i uzyskać jak najwyższą sumę.

Na kim ciąży odpowiedzialność odszkodowawcza?

Odpowiedzialność odszkodowawcza zawsze leży po stronie sprawcy zdarzenia. Mówi o tym bardzo precyzyjnie art. 415 KC, w którego myśl każdy sprawca jakiejkolwiek szkody na drugiej osobie jest zobowiązany do jej naprawienia. Może się to łączyć z pewnymi czynnościami lub finansowym zadośćuczynieniem. Obowiązek ten może obejmować prywatnie osobę wyrządzającą szkodę lub podmiot, który na podstawie umowy zawartej ze sprawcą stał się stroną odpowiedzialną za wypłatę odszkodowania. Ciekawostką jest to, że nawet sprawy z pozoru niemożliwe do wygrania mogą tak naprawdę być stosunkowo proste, ale wyłącznie dla doświadczonych osób. W naszej kancelarii odszkodowawczej w Jeleniej Górze ELO pracują wyłącznie najlepsi specjaliści – warto nam zaufać.

ELO Odszkodowania – Jelenia Góra

Nasza firma odszkodowawcza w Jeleniej Górze ELO zajmuje się w zasadzie każdym typem zdarzenia, wywołanym umyślnie lub nieumyślnie przez osobę trzecią. Wielokrotnie zajmowaliśmy się dochodzeniem odszkodowania pokrywającym koszty leczenia, pomagaliśmy także w uzyskaniu odszkodowania w wyniku takich zdarzeń, jak wypadki komunikacyjne, błędy medyczne, wypadki przy pracy czy w gospodarstwie rolnym. Nie obawiamy się również niesłusznych aresztowań, które dla osób poszkodowanych mogły kończyć się trudnościami w dalszej egzystencji. Należne odszkodowanie komunikacyjne czy wynikające z jakiegokolwiek innego zdarzenia powinno wystarczyć na pokrycie wszystkich wyrządzonych szkód. Dochodzenie odszkodowań w naszej kancelarii odszkodowawczej w Jeleniej Górze właśnie tym się kończy w większości sytuacji.

Kancelaria odszkodowawcza w Jeleniej Górze ELO – skuteczność na najwyższym poziomie

Od lat podnosimy nasze kwalifikacje, przy każdej sprawie zdobywamy niezbędne w tej branży doświadczenie i staramy się spełniać najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Z tego względu uzyskujemy odszkodowania z OC sprawcy, w tym odszkodowania powypadkowe, zajmujemy się sprawami naruszenia dóbr osobistych, a także realizujemy dokładną i precyzyjną analizę zasadności nawiązania walki z najpopularniejszymi zakładami ubezpieczeń. Zapewniamy wyższe odszkodowanie, dysponujemy wykwalifikowanym działem medycznym i prawniczym, możemy również odgrywać rolę pełnomocnika, a także bezpłatnie weryfikujemy sprawę tuż przed jej podjęciem się. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy odszkodowawczej w Jeleniej Górze!

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.