Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Kaliszu

Wielu poszkodowanym uzyskanie odszkodowania w Kaliszu kojarzy się wyłącznie z ogromnymi trudnościami natury prawnej, skomplikowanymi załatwieniami, stratą czasu oraz niepewnym rezultatem. Może być jednak zupełnie inaczej. Jako kancelaria odszkodowawcza w Kaliszu od lat pomagamy w uzyskaniu odszkodowania za różne nieszczęśliwe zdarzenia, spowodowane winą osoby trzeciej. Doskonale orientujemy się w kwestii wypadków drogowych, przy pracy czy w gospodarstwach, jak i w zakresie błędów medycznych czy niesłusznych aresztowań.

Odszkodowania powypadkowe – kogo obejmuje odpowiedzialność odszkodowawcza?

Art. 415 kodeksu cywilnego nie pozostawia żadnych złudzeń i miejsca do niedopowiedzeń – odpowiedzialność odszkodowawcza obejmuje każdy podmiot gospodarczy lub osobę, będącą winną wyrządzenia szkody poszkodowanemu. Naprawienie niekorzystnych skutków danego wypadku może jednak leżeć po stronie trzeciej, głównie na podstawie np. umowy pomiędzy ubezpieczycielem a winnym zdarzenia.

Niewiele osób niestety ma świadomość tego, że dochodzenie odszkodowań to zadanie trudne, aczkolwiek mogące przynieść ogromny zysk finansowy. Uzyskane w ten sposób fundusze można bowiem przeznaczyć na naprawę skutków zdrowotnych i strat majątkowych. Z tego względu warto się o nie starać nawet w przypadku, gdy istnieje niewielkie ryzyko wygranej bądź w sytuacji, gdy przeciwko uzyskaniu wynagrodzenia leżą jakiekolwiek kwestie etyczne.

Czy warto ubiegać się o odszkodowanie?

Zdecydowanie tak! Nasza kancelaria odszkodowawcza w Kaliszu od lat zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań, które z pozoru wydawały się sprawą niemożliwą do wygrania. Samo ubieganie się – oczywiście za naszym pośrednictwem – należy do procesów dość skomplikowanych, lecz przede wszystkim w dochodzeniu odszkodowania liczy się czas, który upłynie od wystąpienia zdarzenia, do sprawy. Im krócej będziesz zwlekać, tym lepiej, gdyż z całą pewnością czas niezbędny do otrzymania odszkodowania będzie nieco dłuższy, niż można zakładać przed podjęciem pierwszych kroków do jego uzyskania.

Czy odzyskiwanie odszkodowań to długotrwały proces?

Prawo w art. 817 kodeksu cywilnego przewiduje termin, w którym wybrane towarzystwo ubezpieczeniowe musi wydać decyzję. Musi to nastąpić w przeciągu nie więcej niż 30 dni od chwili zgłoszenia wypadku. Termin ten może ulec przedłużeniu o kolejne 14 dni, ale wyłącznie w przypadku spraw szczególnie skomplikowanych – wówczas termin ten liczy się od momentu uzyskania całej dokumentacji i ustalenia okoliczności danego zdarzenia.

Cały proces nie może jednak trwać dłużej, niż 90 dni – niezależnie od stopnia jego skomplikowania. Termin ten znacznie zmienia jednak specyfika pracy sądu w przypadku postępowania cywilnego lub karnego. Tak czy inaczej – jako kancelaria odszkodowawcza w Kaliszu postaramy się skrócić ten czas do niezbędnego minimum.

Skuteczna kancelaria odszkodowawcza – Kalisz

Jesteśmy firmą odszkodowawczą w Kaliszu i od lat wyznaczamy na tym rynku trendy. Przez wieloletnią obecność pomogliśmy naszym klientom w setkach różnych spraw, od tych prostych i szybkich, aż na bardzo skomplikowanych i długich kończąc. Wśród naszych zalet warto wymienić:

  • możliwość uzyskania odszkodowania za: wypadki komunikacyjne, wypadki w trakcie wykonywania swoich obowiązków w pracy, wypadki w gospodarstwach rolniczych, błędy medyczne, niesłuszne aresztowania oraz wiele innych;
  • specjalistyczną wiedzę z zakresu aktualnie obowiązującego prawa;
  • ogromne doświadczenie, wynikające z podjęcia się spraw trudnych, skomplikowanych i ciągnących się latami;
  • fachowe podejście względem spraw wymagających długotrwałych analiz i kompletowania dokumentów;
  • i wiele innych.

Z chęcią pomożemy w sytuacji, gdy odpowiedzialne za wypłatę towarzystwo ubezpieczeniowe zaproponuje poszkodowanemu zaniżone odszkodowanie komunikacyjne z OC sprawcy. Niestety to zasadniczo typowy i nieetyczny proces w przypadku większości towarzystw, a odrzucanie i ignorowanie wniosków na początkowym etapie ich procesowania jest w zasadzie ogólnie przyjętym standardem.

Jako firma odszkodowawcza w Kaliszu ELO zadbamy o to, abyś otrzymał znacznie wyższe odszkodowanie, które będzie w stanie pokryć wszelkie wydatki poniesione przez wystąpienie danego zdarzenia.

Firma odszkodowawcza w Kaliszu – liczy się pomoc na każdym etapie

Nasza kancelaria odszkodowawcza w Kaliszu jest absolutnie najpewniejszym wyborem w sprawach spornych, trudnych, skomplikowanych i nietypowych. Od lat staramy się uzyskiwać odpowiednio wysokie wynagrodzenie od firm ubezpieczeniowych, a kwoty odszkodowań wynikające ze współpracy z naszymi specjalistami należą do jednych z najwyższych na rynku. Skontaktuj się nami telefonicznie lub mailowo, w celu:

  • uzyskania bezpłatnej weryfikacji i wstępnej analizy danej sprawy,
  • pomocy podczas negocjacji z towarzystwem ubezpieczeniowym,
  • uzyskania prawnie wiążących informacji od wykwalifikowanego działu medycznego,
  • rzetelnej i zgodnej ze stanem faktycznym analizy na temat możliwości uzyskania należnego odszkodowania.

Odzyskujemy odszkodowania w Kaliszu już od lat – zaufaj specjalistom, ich wiedzy oraz zaangażowaniu i dołącz do grona naszych klientów.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.