Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Kielcach

Wielu poszkodowanych obawia się ilości formalności oraz stresu w procesie uzyskiwania należnego odszkodowania z tytułu uszczerbku na zdrowiu lub strat materialnych, ze względu na winę osoby objętej ubezpieczeniem. Bardzo dużo wymogów względem dokumentacji, częste odrzucenia spraw przez ubezpieczyciela oraz wreszcie zaniżenie wypłaty to tylko kilka z wielu obaw, które mają poszkodowani przed podjęciem się danej sprawy. Od lat zajmujemy się odszkodowaniami w Kielcach – koniecznie skorzystaj z naszej wiedzy już dziś!

Kto może zostać pociągnięty do odpowiedzialności odszkodowawczej?

Nasza kancelaria odszkodowawcza w Kielcach do tej pory miała okazję zająć się wieloma sprawami, których wygranie tylko z pozoru wydawało się możliwe. Udowadniamy bowiem, że zawsze warto próbować. Mówi o tym art. 415 kodeksu cywilnego, w myśl którego każdy, kto wyrządził szkodę drugiej osobie, na jej zdrowiu lub mieniu, stoi w obowiązku jej naprawy. Dla poszkodowanego oznacza to jedno – dochodzenie odszkodowań np. z polisy OC, w celu naprawy zniszczeń w zdrowiu i mieniu, spowodowanych działaniem sprawcy.

Należne odszkodowanie będzie musiała wypłacić osoba fizyczna lub prawna, zależnie od kwalifikacji czynu oraz tego, czy skorzystała z umowy podpisanej z ubezpieczycielem. Wówczas to właśnie towarzystwo ubezpieczeniowe będzie odpowiedzialne za wypłatę odszkodowania w Kielcach. Co ważne, z odszkodowania powypadkowego warto także skorzystać w przypadkach, które nie stanowią stuprocentowej wygranej.

W jakim momencie należy zgłosić się po odszkodowanie?

Warto wiedzieć, kiedy należy starać się o uzyskanie odszkodowania. Przede wszystkim liczy się znalezienie sprawcy i udowodnienie jego winy. To tylko z pozoru prosty proces, tak naprawdę jednak jego trudność wynika w głównej mierze z opieszałości ubezpieczyciela oraz sądów. Tym samym warto po odszkodowanie zgłosić się tak szybko, jak to możliwe, bez zbędnej zwłoki i oczekiwania na dalszy rozwój wyrażeń. W ten sposób można zmniejszyć wysokość kosztów leczenia i swoje obciążenie finansowe na czas rozprawy w sądzie bądź w trakcie analizy ubezpieczyciela.

Ile trwa dochodzenie odszkodowania w naszej kancelarii odszkodowawczej w Kielcach?

Nasza kancelaria odszkodowawcza w Kielcach jest nie bez powodu uznawana za jedną z najlepszych na całym kieleckim rynku. Dużą wagę przywiązujemy przede wszystkim do kwestii czasu. Wedle aktualnie obowiązującego prawa, a dokładniej art. 817 kodeksu cywilnego, każde towarzystwo ubezpieczeniowe ma nie więcej, niż 30 dni na wydanie wiążącej decyzji na temat odszkodowaniaCzas ten liczy się od chwili zgłoszenia wypadku.

Okres ten może ulec wydłużeniu, jednak o nie więcej, niż 14 dni, a i to wyłącznie w przypadkach wymagających szczególnej uwagi i analizy, czyli w sprawach trudnych i najbardziej skomplikowanych. Całość nie może trwać dłużej niż 90 dni.

Praktyka pokazuje jednak, że bywa inaczej. Wiele firm ubezpieczeniowych w ogóle nie reaguje na terminy i stawia się wyłącznie na wymagane rozprawy sądowe. Wówczas czas, który upłynie od chwili zgłoszenia aż do uzyskania należnego odszkodowania, często zajmuje wiele miesięcy.

Skuteczna i profesjonalna kancelaria odszkodowawcza w Kielcach

Od lat zajmujemy się prowadzeniem spraw poszkodowanych i staramy się wygrywać wszystkie sprawy, i to zawsze niezależnie od ich stopnia skomplikowania czy poziomu wymaganej wiedzy. Nie dzieje się to bez powodu. Pomagamy w przypadku:

 • wypadków drogowych,
 • wypadków podczas wykonywania swoich obowiązków pracowniczych,
 • wypadków w gospodarstwach rolnych,
 • błędów medycznych,
 • niesłusznych aresztowań,
 • i wielu innych.

Dla naszej kancelarii odszkodowawczej w Kielcach ELO nie istnieją żadne ograniczenia, dlatego przyjmujemy także sprawy trudne, wymagające ogromnej wiedzy oraz zaangażowania w jej zrealizowanie. Staramy się tym samym zaspokoić oczekiwania wszystkich poszkodowanych, znamy również nieuczciwe i nieetyczne taktyki, stosowane przez większość sprawców oraz firm, odpowiedzialnych za wypłatę należnego odszkodowania, np. z OC sprawcy.

Pomocna i godna zaufania firma odszkodowawcza w Kielcach

Nasza firma odszkodowawcza w Kielcach od lat stara się sprostać oczekiwaniom poszkodowanych, dlatego dopracowaliśmy naszą ofertę dosłownie do perfekcji. Pomagamy w sprawach trudnych, jak i tych prostych, podejmiemy się nawet takiej, które rozpoczyna odmowa wypłaty odszkodowania ze strony ubezpieczyciela. Bardzo często dochodzi do tego na początkowych etapach starania się o odszkodowanie, co stanowi naturalną i prostą drogę do zniechęcenia poszkodowanego do przejścia do dalszych etapów działania. Jako kancelaria odszkodowawcza w Kielcach:

 • pomagamy w zgromadzeniu dokumentów medycznych,
 • zatrudniamy wykwalifikowany zespół prawników,
 • zapewniamy wyższe odszkodowanie,
 • z zakresu prawa odszkodowawczego świadczymy praktycznie wszystkie możliwe usługi,
 • proponujemy odzyskiwanie odszkodowań w sprawach trudnych i skomplikowanych,
 • dysponujemy wykwalifikowanych działem medycznym i prawniczym.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.