Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Poznaniu i Wielkopolsce

W 2017 roku Wielkopolska była jednym z najbardziej kolizyjnych regionów w Polsce. Większość z tych wypadków ma miejsce na dwóch konkretnych drogach krajowych – DK-32 (Gubinek – Stęszew) oraz DK-15 (Trzebnica – Ornowo). Szczególnie pechowa jest również droga ekspresowa S5, a konkretnie jej odcinek tuż niedaleko wjazdu na autostradę A2. Nie zapominajmy też o terenach zabudowanych. W 2020 roku w Poznaniu – stolicy województwa – odnotowano aż 10 tysięcy kolizji drogowych. Jak widać, wybierając się do stolicy Wielkopolski, należy uzbroić się w cierpliwość i mieć oczy dookoła głowy. Co jednak, jak stracisz na chwilę czujność? To może w końcu zdarzyć się każdemu. Nie martw się – Europejski Lider Odszkodowań to jedna z najlepszych firm odszkodowawczych w województwie wielkopolskim.

Odszkodowanie wypadkowe w Poznaniu - kiedy przysługuje?

Wielu naszych klientów zastanawia się, w jakich okolicznościach przysługuje im odszkodowanie po wypadku w Wielkopolsce, np. podczas pobytu w Poznaniu. Odpowiedź jest prosta – zadośćuczynienie jest wypłacane każdemu poszkodowanemu, który nie był sprawcą zdarzenia. Odszkodowanie komunikacyjne należy się każdemu uczestnikowi ruchu drogowego – pieszemu, rowerzyście, motocykliście i kierowcy samochodu. Podstawą do przyznania pieniędzy jest poniesienie podczas wypadku szkód majątkowych i niemajątkowych.

Warto pamiętać też o tym, że odszkodowanie za wypadek na terenie Wielkopolski przysługuje nie tylko za kolizję, która miała miejsce podczas kierowania pojazdem. O rekompensatę strat możesz starać się również w przypadku, gdy do zderzenia doszło podczas:

  • wsiadania bądź wysiadania z samochodu / załadowywania bądź rozładowywania samochodu (np. wkładania zakupów do bagażnika);
  • parkowania samochodu bądź przepisowego postoju na boku jezdni;

Jak w tej sytuacji może pomóc Ci firma odszkodowawcza?

Brałeś udział w wypadku samochodowym, ale nie wiesz, jak zabrać się za temat odszkodowania z OC sprawcy? Właśnie w takich sytuacjach z pomocą przychodzą firmy odszkodowawcze. Specjaliści z Europejskiego Lidera Odszkodowań ułatwią ci sporządzenie odpowiedniego wniosku. Podpowiemy Ci, na co zwrócić uwagę i jakich dokumentów potrzebujesz, aby zwiększyć swoją szansę na otrzymanie odszkodowania z OC. Nie musisz niczym się martwić – jedyne, co musisz zrobić samodzielnie to skontaktować się z nami, by wspólnie wypełnić dokumenty, lub zaprosić do siebie agenta, który zrobi to za Ciebie. To my bierzemy na siebie konieczność negocjowania z towarzystwem ubezpieczeń, ewentualne kierowanie sprawy do sądu oraz składanie odwołań od podjętych decyzji, krótko mówiąc – cały proces dochodzenia roszczeń na etapie karnym, likwidacyjnym oraz cywilnym. 

Europejski Lider Odszkodowań - pomoc nie tylko dla kierowców

Jako firma odszkodowawcza z wieloletnim doświadczeniem, nasze usługi są skierowane nie tylko do uczestników ruchu drogowego z Wielkopolski. Pomagamy również rolnikom w otrzymaniu odszkodowań dotyczących wypadków w rolnictwie. Codziennie pomagamy również setkom pracowników w walce o swoje prawa i należyte rekompensaty. Odszkodowania powypadkowe w Wielkopolsce to jedynie ułamek naszej bogatej oferty. Czujesz się niesprawiedliwie potraktowany przez swoje towarzystwo ubezpieczeniowe? Skontaktuj się z Europejskim Liderem Odszkodowań – najlepszą firmą odszkodowawczą w Poznaniu i całej Wielkopolsce! 

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.