Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza we Wrocławiu

Odszkodowania – Wrocław

Odszkodowania to fundusze dla osób poszkodowanych ze względu na szkody majątkowe i niemajątkowe. Wielkość takiej rekompensaty powinna być dopasowana do krzywdy, ale nie zawsze tak jest. Europejski Lider Odszkodowań we Wrocławiu pomoże Ci uzyskać wysokie zadośćuczynienie, ponieważ wiemy, jak duży wpływ mają różnorodne wypadki na życie poszkodowanego oraz jego bliskich. Wielką wagę przykładamy do poznania naszych klientów, wsparcia psychicznego, a także zrozumienia trudnych sytuacji. Dzięki takiemu podejściu wygraliśmy 100% spraw na etapie cywilnym.

Odszkodowania komunikacyjne – Wrocław

Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych we Wrocławiu to specjalizacja naszej firmy. Ubezpieczyciele dość często wypłacają odszkodowania o ograniczonej kwocie, a żmudny proces nie ułatwia poszkodowanym z obrażeniami ciała powrotu do zdrowia. Naszym zadaniem jest wspieranie Cię po często traumatycznym doświadczeniu i walka o godną rekompensatę. Dział medyczny sprawdza, czy wszystkie skutki zostały zawarte w dokumentacji, natomiast przydzielony mecenas towarzyszy Ci od podjęcia sprawy do wywalczenia odszkodowania we Wrocławiu.

Ubezpieczyciele niechętnie wypłacają świadczenia i bardzo często ich kwoty są zaniżone. Nasza firma zadba, aby otrzymana rekompensata była jak najwyższa. Środki na naprawę uszkodzonego auta powinny umożliwiać zakup nowych części, a samo odszkodowanie komunikacyjne uwzględniać także korzyści utracone ze względu na zaistniały wypadek. Dochodzenie odszkodowań we Wrocławiu wymaga wiele cierpliwości i wiedzy, dlatego zasięgnij profesjonalnej pomocy. Mamy wieloletnie doświadczenie w uzyskiwaniu świadczeń z OC sprawcy lub Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.

Odszkodowania powypadkowe we Wrocławiu

Czy wiesz, że drogi w Polsce są jednymi z najniebezpieczniejszych w Europie? Chociaż liczba wypadków drogowych spada z roku na rok, to wciąż jest wysoka – w 2019 roku wydarzyły się aż 2672 wypadki ze skutkiem śmiertelnym. Odszkodowania komunikacyjne we Wrocławiu z OC sprawcy to rekompensata zarówno strat materialnych, jak i niematerialnych, a mogą ubiegać się o nie kierowcy, pasażerowie, piesi, rowerzyści oraz motocykliści. Poszkodowany nie musi być również ubezpieczony, aby otrzymać świadczenie i naszą pomoc.

Bardzo często wypadki to nie tylko uszkodzenia ciała i pojazdu, ale także straty psychiczne. Ból, trauma, lęk przed ponownym prowadzeniem samochodu czy inne zaburzenia mogą wpływać na funkcjonowanie poszkodowanego oraz jego najbliższych tak samo jak fizyczne obrażenia. Nie można o tym zapominać. Nasza firma współpracuje z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym, a dodatkowo pomoże Ci uzyskać dodatkowe fundusze na prywatną rehabilitację. Oprócz tego zapewniamy inne świadczenia rentowe po poważnych wypadkach:

  • po śmierci rodzica,

  • na zwiększone potrzeby,

  • na przekwalifikowanie zawodowe,

  • na zakup samochodu specjalnego,

  • na remont domu dla osoby poszkodowanej,

  • dla opiekunów.

Wypadki śmiertelne

Wiele wypadków komunikacyjnych i innych skutkuje śmiercią poszkodowanego. To przypadki, które otaczamy szczególną troską w naszej firmie, ponieważ nagła utrata bliskiej osoby i trudna walka o rekompensatę wymagają nieraz ogromnej siły. Otrzymane środki to nie tylko zwrot kosztów pogrzebu czy renta, ale także zapewnienie bytu najbliższym ofiary, co jest szczególnie ważne, jeśli była ona głównym albo jedynym źródłem dochodu rodziny. Wypadki śmiertelne mają wielki wpływ na najbliższych, dlatego ELO oprócz pomocy w zdobyciu odszkodowania za wypadki śmiertelne gwarantuje także wsparcie psychiczne.

Inne odszkodowania – Wrocław

Nasza firma zajmuje się głównie odszkodowaniami komunikacyjnymi we Wrocławiu, jednak dochodzimy również innych świadczeń, na przykład po szkodach rolniczych czy wypadkach przy pracy. Gospodarstwo rolne to wyjątkowo niebezpieczne miejsce, gdzie nietrudno o niefortunne zdarzenia, nawet z winy doświadczonych rolników. Najczęściej dochodzi do uszczerbku na zdrowiu przez specjalistyczne maszyny: zranienia, przygniecenia czy upadki. Pogryzienie przez zwierzęta także stanowi podstawę do dochodzenia odszkodowania we Wrocławiu.

Wypadki przy pracy mogą być równie niebezpieczne i spowodować śmierć lub stałe uszczerbki na zdrowiu. Odpowiednie świadczenia pomagają poszkodowanemu zapłacić za leczenie oraz rehabilitację (także w prywatnych klinikach), a czasem nawet przekwalifikowanie zawodowe. Europejski Lider Odszkodowań walczy i wygrywa dla Ciebie. Z naszym wsparciem otrzymasz należną kwotę rekompensującą szkodę, ból oraz wszystkie inne skutki zdarzenia. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.