--
Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Gorzowie Wielkopolskim

Masz problem z uzyskaniem należnego odszkodowania lub zostałeś pozostawiony ze zbyt niską kwotą? Chcąc uzyskać wyższe odszkodowanie, możesz skorzystać z naszej pomocy – w ELO odzyskiwanie odszkodowań towarzyszy nam każdego dnia. Walcząc z zakładem ubezpieczeniowym, walczymy o sprawiedliwość dla osób, które znajdują się w ciężkiej sytuacji. Z nami uzyskasz wypłatę z ubezpieczenia OC sprawcy, która Ci się należy!

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania – Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą w Gorzowie Wielkopolskim. Uzyskamy należne dla Ciebie odszkodowanie powypadkowe. Specjalizujemy się w odszkodowaniu po wypadku komunikacyjnym, jednakże zajmujemy się także szkodami rolniczymi czy wypadkami w pracy.

Pomagamy pasażerom, kierowcom, motocyklistom, pieszym, rowerzystom oraz innym poszkodowanym osobom. Zapewniamy kompleksowe usługi, bowiem dysponujemy zarówno działem prawnym, jak i działem medycznym. Na poziomie cywilnym nasza skuteczność wynosi aż 100% – dochodzenie odszkodowań możesz więc powierzyć nam – i mieć pewność, że zrobimy wszystko, by wywalczyć dla Ciebie odpowiednio wysokie odszkodowanie.

Kancelaria odszkodowawcza w Gorzowie Wielkopolskim – firma z misją

Naszą misją jest pomagać osobom, którym zaniżone odszkodowanie komunikacyjne uniemożliwia pokrycie kosztów powstałych w wyniku sprawy. Dlatego pobieramy opłatę dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Nasze wynagrodzenie pochodzi dopiero z uzyskanej kwoty odszkodowania lub zadośćuczynienia.

Nasza firma działa w sposób przejrzysty – ustalamy z klientem określoną cenę naszej usługi, niezawierającą żadnych ukrytych kosztów.

Profesjonalne uzyskiwanie należnego odszkodowania – Gorzów Wielkopolski

Podstawową zasadą, jaką wyznajemy, jest empatia wobec Klienta. Osoby, które korzystają z naszych usług, to często ludzie w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Otaczamy ich zatem troską i opieką, poprzez m.in. odwiedziny oraz zapewnienie odpowiedniego wsparcia psychologicznego. Nasza firma współpracuje z CPOP (Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym), prowadzącym program rehabilitacji osób poszkodowanych w prywatnych klinikach. Dzięki naszym działaniom koszt takiego leczenia pokrywa ubezpieczyciel.

Nasza firma walczy i wygrywa dla Ciebie. Czerpiemy radość i satysfakcję z tego, że udaje nam się pomóc naszym klientom.

Pragniemy pomagać osobom w kryzysie i dawać im nadzieję na lepsze jutro.

Firma odszkodowawcza – nasze usługi

Nasza firma odszkodowawcza negocjuje z towarzystwem ubezpieczeniowym wysokie odszkodowania, zadośćuczynienia oraz inne świadczenia. Świadczymy usługi najwyższej jakości, z pełnym poszanowaniem naszych klientów.

Nasi prawnicy zawsze rozmawiają z klientami przed rozprawą. Klienci wiedzą dzięki temu, co może ich na rozprawie czekać. Wybrany Mecenas prowadzi daną sprawę od początku do końca, dzięki czemu może ją poznać od A do Z.

Poza odszkodowaniem i zadośćuczynieniem uzyskujemy także różnego rodzaju świadczenia rentowe (np. rentę wyrównawczą, rentę po śmierci rodzica itp.). Uzyskujemy finanse na takie rzeczy, jak zakup samochodu specjalnego czy remont domu, a także środki dla opiekunów poszkodowanego.

Odszkodowania komunikacyjne – Gorzów Wielkopolski

Nasza firma odszkodowawcza w Gorzowie Wielkopolskim cechuje się rzetelnością. Dowodem naszej skuteczności są liczni zadowoleni klienci. Do sprawy przygotowujemy się pieczołowicie – dokonując rozbudowanego wywiadu i skrupulatnie przeglądając dokumentację. Zadbamy więc o odpowiedniej wysokości odszkodowania powypadkowe – żadne zdarzenie drogowe nie będzie dla nas przeszkodą.

Postaw na wysokie odszkodowania – Gorzów Wielkopolski

Uzyskane przez nas odszkodowania w Gorzowie Wielkopolskim to zawsze wysoka rekompensata. Przykładamy się do naszej pracy najlepiej, jak umiemy. Nasz sukces jest zarazem sukcesem naszego klienta.

Postaw na nas i uzyskaj odszkodowanie, które Ci się należy. W przypadku, gdyby sprawa się nie powiodła, nic nie tracisz – pieniądze pobieramy bowiem wyłącznie z uzyskanego odszkodowania.

Pozwól sobie pomóc i skorzystaj z usług naszej firmy odszkodowawczej już dziś.

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!