Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Gorzowie Wielkopolskim

Masz problem z uzyskaniem należnego odszkodowania lub zostałeś pozostawiony ze zbyt niską kwotą? Chcąc uzyskać wyższe odszkodowanie, możesz skorzystać z naszej pomocy – w ELO odzyskiwanie odszkodowań towarzyszy nam każdego dnia. Walcząc z zakładem ubezpieczeniowym, walczymy o sprawiedliwość dla osób, które znajdują się w ciężkiej sytuacji. Z nami uzyskasz wypłatę z ubezpieczenia OC sprawcy, która Ci się należy!

Pomoc w dochodzeniu odszkodowania – Gorzów Wielkopolski

Jesteśmy kancelarią odszkodowawczą w Gorzowie Wielkopolskim. Uzyskamy należne dla Ciebie odszkodowanie powypadkowe. Specjalizujemy się w odszkodowaniu po wypadku komunikacyjnym, jednakże zajmujemy się także szkodami rolniczymi czy wypadkami w pracy.

Pomagamy pasażerom, kierowcom, motocyklistom, pieszym, rowerzystom oraz innym poszkodowanym osobom. Zapewniamy kompleksowe usługi, bowiem dysponujemy zarówno działem prawnym, jak i działem medycznym. Na poziomie cywilnym nasza skuteczność wynosi aż 100% – dochodzenie odszkodowań możesz więc powierzyć nam – i mieć pewność, że zrobimy wszystko, by wywalczyć dla Ciebie odpowiednio wysokie odszkodowanie.

Kancelaria odszkodowawcza w Gorzowie Wielkopolskim – firma z misją

Naszą misją jest pomagać osobom, którym zaniżone odszkodowanie komunikacyjne uniemożliwia pokrycie kosztów powstałych w wyniku sprawy. Dlatego pobieramy opłatę dopiero po uzyskaniu odszkodowania. Nasze wynagrodzenie pochodzi dopiero z uzyskanej kwoty odszkodowania lub zadośćuczynienia.

Nasza firma działa w sposób przejrzysty – ustalamy z klientem określoną cenę naszej usługi, niezawierającą żadnych ukrytych kosztów.

Profesjonalne uzyskiwanie należnego odszkodowania – Gorzów Wielkopolski

Podstawową zasadą, jaką wyznajemy, jest empatia wobec Klienta. Osoby, które korzystają z naszych usług, to często ludzie w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Otaczamy ich zatem troską i opieką, poprzez m.in. odwiedziny oraz zapewnienie odpowiedniego wsparcia psychologicznego. Nasza firma współpracuje z CPOP (Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym), prowadzącym program rehabilitacji osób poszkodowanych w prywatnych klinikach. Dzięki naszym działaniom koszt takiego leczenia pokrywa ubezpieczyciel.

Nasza firma walczy i wygrywa dla Ciebie. Czerpiemy radość i satysfakcję z tego, że udaje nam się pomóc naszym klientom.

Pragniemy pomagać osobom w kryzysie i dawać im nadzieję na lepsze jutro.

Firma odszkodowawcza – nasze usługi

Nasza firma odszkodowawcza negocjuje z towarzystwem ubezpieczeniowym wysokie odszkodowania, zadośćuczynienia oraz inne świadczenia. Świadczymy usługi najwyższej jakości, z pełnym poszanowaniem naszych klientów.

Nasi prawnicy zawsze rozmawiają z klientami przed rozprawą. Klienci wiedzą dzięki temu, co może ich na rozprawie czekać. Wybrany Mecenas prowadzi daną sprawę od początku do końca, dzięki czemu może ją poznać od A do Z.

Poza odszkodowaniem i zadośćuczynieniem uzyskujemy także różnego rodzaju świadczenia rentowe (np. rentę wyrównawczą, rentę po śmierci rodzica itp.). Uzyskujemy finanse na takie rzeczy, jak zakup samochodu specjalnego czy remont domu, a także środki dla opiekunów poszkodowanego.

Odszkodowania komunikacyjne – Gorzów Wielkopolski

Nasza firma odszkodowawcza w Gorzowie Wielkopolskim cechuje się rzetelnością. Dowodem naszej skuteczności są liczni zadowoleni klienci. Do sprawy przygotowujemy się pieczołowicie – dokonując rozbudowanego wywiadu i skrupulatnie przeglądając dokumentację. Zadbamy więc o odpowiedniej wysokości odszkodowania powypadkowe – żadne zdarzenie drogowe nie będzie dla nas przeszkodą.

Postaw na wysokie odszkodowania – Gorzów Wielkopolski

Uzyskane przez nas odszkodowania w Gorzowie Wielkopolskim to zawsze wysoka rekompensata. Przykładamy się do naszej pracy najlepiej, jak umiemy. Nasz sukces jest zarazem sukcesem naszego klienta.

Postaw na nas i uzyskaj odszkodowanie, które Ci się należy. W przypadku, gdyby sprawa się nie powiodła, nic nie tracisz – pieniądze pobieramy bowiem wyłącznie z uzyskanego odszkodowania.

Pozwól sobie pomóc i skorzystaj z usług naszej firmy odszkodowawczej już dziś.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.