--
Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Lublinie

Samodzielne dochodzenie odszkodowania nie jest dobrym pomysłem – towarzystwa ubezpieczeniowe zajmują się tym na co dzień i wiedzą, jak obniżać kwoty wypłacanych świadczeń. Jeśli jednak jesteś ofiarą wypadku z winy drugiej osoby, to należy Ci się wysokie odszkodowanie. Lublin i inne miasta wschodniej Polski niestety należą do lokalizacji, w których często dochodzi do kolizji i wypadków drogowych, dlatego proponujemy Ci kompleksową pomoc naszej kancelarii odszkodowawczej.

Dochodzenie odszkodowania z tytułu wypadku komunikacyjnego

Odszkodowanie powypadkowe to rekompensata, która przysługuje osobie poszkodowanej w zdarzeniu drogowym – niezależnie od tego, czy była kierowcą, pasażerem, pieszym czy rowerzystą. Kluczowe jest to, że szkoda powstała z winy kogoś innego – sprawcy wypadku. Nasza kancelaria może wówczas uczestniczyć w uzyskaniu odszkodowania z jego OC, czyli obowiązkowej polisy każdego kierowcy. Pomoc prawna profesjonalnej firmy odszkodowawczej w Lublinie jest niezbędna – wiemy, jak negocjować z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym.

W dochodzeniu odszkodowań chodzi o pokrycie szkód materialnych – czyli takich, które można dokładnie wycenić. Oczywiście nie są to jedyne straty w wyniku wypadku komunikacyjnego – możesz walczyć również o rekompensatę szkód niemajątkowych. Za ból, cierpienie, uszczerbek na zdrowiu i inne niedogodności należy Ci się zadośćuczynienie – tym również zajmie się Europejski Lider Odszkodowań.

Wysokie odszkodowania powypadkowe dzięki współpracy z ELO

Kancelaria odszkodowawcza nie tylko wyręczy Cię we wszystkich formalnościach, z jakimi wiąże się dochodzenie odszkodowań w Lublinie. W ELO nigdy nie zgadzamy się na niską kwotę od zakładu ubezpieczeń – zadbamy więc, żeby świadczenia były jak najwyższe i objęły:

 • wszystkie wydatki poniesione na naprawę auta po wypadku komunikacyjnym – profesjonalny serwis w wybranym przez Ciebie warsztacie i części zamienne;
 • opłaty związane z problemami zdrowotnymi – koszty leczenia, rehabilitacji, zabiegów, sprzętu medycznego, prywatnej opieki, dostosowania mieszkania do niepełnosprawności itp.;
 • zwrot kosztów pogrzebu, jeśli skutkiem wypadku jest śmierć osoby bliskiej;
 • koszty poniesione na przekwalifikowanie zawodowe, jeśli uszczerbek na zdrowiu uniemożliwi Ci wykonywanie dotychczasowej pracy;
 • koszty terapii – wypadki powodują nie tylko uszkodzenia ciała, ale mogą też wpłynąć na psychikę;
 • rekompensatę za doznane krzywdy niematerialne – to, jakie starty niemajątkowe poniosłaś/-eś z winy sprawcy wypadku, jest kwestią indywidualną. Tylko Ty wiesz, z jakim cierpieniem wiąże się np. utrata wieloletniej pasji czy możliwości uprawiania ulubionego sportu.

Katalog roszczeń pozostaje otwarty – po konsultacji z nami łatwiej Ci będzie określić, jakie straty wymagają wypłaty świadczeń. Od lat specjalizujemy się w skutecznym dochodzeniu odszkodowań. Lublin, Kazimierz Dolny, Zamość czy Terespol – niezależnie z jakiej części województwa lubelskiego pochodzisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Proces dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia

Nasza kancelaria prawna ma wieloletnie doświadczenie w pomocy ofiarom wypadków nie tylko w Lublinie, ale na terenie całej Polski. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ale dla ułatwienia przedstawimy Ci najważniejsze etapy dochodzenia odszkodowania:

 1. Choć zajmujemy się gromadzeniem dowodów, to zalecamy osobom poszkodowanym zwrócenie na to uwagi już na miejscu zdarzenia – kluczowe jest spisanie numeru polisy, wezwanie policji, sfotografowanie sceny, nakręcenie wideo, znalezienie świadków wypadku.
 2. Następnie kontaktujemy się z ubezpieczycielem – składamy zgłoszenie, które otwiera procedurę odszkodowawczą.
 3. Ubezpieczyciel będzie chciał ocenić Twój stan zdrowia po wypadku – diagnozę jego lekarza orzecznika, często nietrafną, możemy jednak podważyć dzięki współpracy z obiektywnym medykiem.
 4. Zakład ubezpieczeń prawdopodobnie zaproponuje Ci ugodę, ale oznacza to po prostu za niskie odszkodowanie. Jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie, które faktycznie pokryją wszystkie doznane szkody, wybierz profesjonalną pomoc prawną – nasz adwokat wynegocjuje dla Ciebie dużo więcej, niż zaproponuje Ci ubezpieczyciel w ugodzie.
 5. Żeby poszkodowany był górą nawet w najbardziej spornych kwestiach, potrzebuje przekonującego materiału dowodowego – pomożemy Ci udokumentować szkody majątkowe i niemajątkowe.
 6. Walka kończy się czasem na drodze sądowej – reprezentujemy Cię w postępowaniu cywilnym i w sprawie karnej – prowadzimy do wygranej.

Kancelaria odszkodowawcza – Lublin

Wypadki komunikacyjne, rolnicze, w pracy – niezależnie od zdarzenia należy Ci się odszkodowanie. W Lublinie oferujemy Ci uczciwe warunki współpracy, indywidualne podejście, merytoryczne porady prawne od najlepszych prawników, a przede wszystkim – zawsze skuteczne odzyskiwanie odszkodowań.

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!