Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Lublinie

Samodzielne dochodzenie odszkodowania nie jest dobrym pomysłem – towarzystwa ubezpieczeniowe zajmują się tym na co dzień i wiedzą, jak obniżać kwoty wypłacanych świadczeń. Jeśli jednak jesteś ofiarą wypadku z winy drugiej osoby, to należy Ci się wysokie odszkodowanie. Lublin i inne miasta wschodniej Polski niestety należą do lokalizacji, w których często dochodzi do kolizji i wypadków drogowych, dlatego proponujemy Ci kompleksową pomoc naszej kancelarii odszkodowawczej.

Dochodzenie odszkodowania z tytułu wypadku komunikacyjnego

Odszkodowanie powypadkowe to rekompensata, która przysługuje osobie poszkodowanej w zdarzeniu drogowym – niezależnie od tego, czy była kierowcą, pasażerem, pieszym czy rowerzystą. Kluczowe jest to, że szkoda powstała z winy kogoś innego – sprawcy wypadku. Nasza kancelaria może wówczas uczestniczyć w uzyskaniu odszkodowania z jego OC, czyli obowiązkowej polisy każdego kierowcy. Pomoc prawna profesjonalnej firmy odszkodowawczej w Lublinie jest niezbędna – wiemy, jak negocjować z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym.

W dochodzeniu odszkodowań chodzi o pokrycie szkód materialnych – czyli takich, które można dokładnie wycenić. Oczywiście nie są to jedyne straty w wyniku wypadku komunikacyjnego – możesz walczyć również o rekompensatę szkód niemajątkowych. Za ból, cierpienie, uszczerbek na zdrowiu i inne niedogodności należy Ci się zadośćuczynienie – tym również zajmie się Europejski Lider Odszkodowań.

Wysokie odszkodowania powypadkowe dzięki współpracy z ELO

Kancelaria odszkodowawcza nie tylko wyręczy Cię we wszystkich formalnościach, z jakimi wiąże się dochodzenie odszkodowań w Lublinie. W ELO nigdy nie zgadzamy się na niską kwotę od zakładu ubezpieczeń – zadbamy więc, żeby świadczenia były jak najwyższe i objęły:

 • wszystkie wydatki poniesione na naprawę auta po wypadku komunikacyjnym – profesjonalny serwis w wybranym przez Ciebie warsztacie i części zamienne;
 • opłaty związane z problemami zdrowotnymi – koszty leczenia, rehabilitacji, zabiegów, sprzętu medycznego, prywatnej opieki, dostosowania mieszkania do niepełnosprawności itp.;
 • zwrot kosztów pogrzebu, jeśli skutkiem wypadku jest śmierć osoby bliskiej;
 • koszty poniesione na przekwalifikowanie zawodowe, jeśli uszczerbek na zdrowiu uniemożliwi Ci wykonywanie dotychczasowej pracy;
 • koszty terapii – wypadki powodują nie tylko uszkodzenia ciała, ale mogą też wpłynąć na psychikę;
 • rekompensatę za doznane krzywdy niematerialne – to, jakie starty niemajątkowe poniosłaś/-eś z winy sprawcy wypadku, jest kwestią indywidualną. Tylko Ty wiesz, z jakim cierpieniem wiąże się np. utrata wieloletniej pasji czy możliwości uprawiania ulubionego sportu.

Katalog roszczeń pozostaje otwarty – po konsultacji z nami łatwiej Ci będzie określić, jakie straty wymagają wypłaty świadczeń. Od lat specjalizujemy się w skutecznym dochodzeniu odszkodowań. Lublin, Kazimierz Dolny, Zamość czy Terespol – niezależnie z jakiej części województwa lubelskiego pochodzisz, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Proces dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia

Nasza kancelaria prawna ma wieloletnie doświadczenie w pomocy ofiarom wypadków nie tylko w Lublinie, ale na terenie całej Polski. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ale dla ułatwienia przedstawimy Ci najważniejsze etapy dochodzenia odszkodowania:

 1. Choć zajmujemy się gromadzeniem dowodów, to zalecamy osobom poszkodowanym zwrócenie na to uwagi już na miejscu zdarzenia – kluczowe jest spisanie numeru polisy, wezwanie policji, sfotografowanie sceny, nakręcenie wideo, znalezienie świadków wypadku.
 2. Następnie kontaktujemy się z ubezpieczycielem – składamy zgłoszenie, które otwiera procedurę odszkodowawczą.
 3. Ubezpieczyciel będzie chciał ocenić Twój stan zdrowia po wypadku – diagnozę jego lekarza orzecznika, często nietrafną, możemy jednak podważyć dzięki współpracy z obiektywnym medykiem.
 4. Zakład ubezpieczeń prawdopodobnie zaproponuje Ci ugodę, ale oznacza to po prostu za niskie odszkodowanie. Jeśli chcesz uzyskać odszkodowanie i zadośćuczynienie, które faktycznie pokryją wszystkie doznane szkody, wybierz profesjonalną pomoc prawną – nasz adwokat wynegocjuje dla Ciebie dużo więcej, niż zaproponuje Ci ubezpieczyciel w ugodzie.
 5. Żeby poszkodowany był górą nawet w najbardziej spornych kwestiach, potrzebuje przekonującego materiału dowodowego – pomożemy Ci udokumentować szkody majątkowe i niemajątkowe.
 6. Walka kończy się czasem na drodze sądowej – reprezentujemy Cię w postępowaniu cywilnym i w sprawie karnej – prowadzimy do wygranej.

Kancelaria odszkodowawcza – Lublin

Wypadki komunikacyjne, rolnicze, w pracy – niezależnie od zdarzenia należy Ci się odszkodowanie. W Lublinie oferujemy Ci uczciwe warunki współpracy, indywidualne podejście, merytoryczne porady prawne od najlepszych prawników, a przede wszystkim – zawsze skuteczne odzyskiwanie odszkodowań.

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.