Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Słupsku

Twój ubezpieczyciel odmawia wypłaty odszkodowania, zwleka ponad miarę, próbuje wykpić się zaniżoną kwotą? Wywalczymy należne Ci pieniądze – a do tej pory wygraliśmy 100% cywilnych spraw. Nasza misja to coś więcej niż tylko dochodzenie odszkodowań, to walka o sprawiedliwość i godność, o bezpieczeństwo i komfort fizyczny oraz psychiczny naszych Klientów i ich rodzin. Możesz na nas liczyć w każdej sprawie, również w kwestii organizacji najlepszej opieki medycznej, pojazdu zastępczego czy dostosowania mieszkania do potrzeb poszkodowanego.

ELO Kancelaria odszkodowawcza – Słupsk. Kim jesteśmy?

Europejski Lider Odszkodowań (ELO) to profesjonalna kancelaria, która walczy dla i w imieniu swoich Klientów o wypłatę należnego odszkodowania w takiej wysokości, jaka pokryje i zrekompensuje szkodę oraz jej konsekwencje.

Firmy ubezpieczeniowe robią wszystko, żeby uniknąć odpowiedzialności lub wypłacić mocno zaniżone odszkodowanie, to dla nich biznes. My na takie postępowanie się nie zgadzamy: dla nas najważniejszy/-a jesteś Ty, bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny oraz spokój psychiczny w trudnej życiowej sytuacji.

Zakres naszej działalności jest szeroki i elastyczny, bo obejmuje m.in.

Działamy na zasadzie pełnomocnictwa i bez pośredników  mamy własny dział prawny i medyczny – właśnie jak profesjonalna kancelaria, a nie jak standardowa firma odszkodowawcza. Słupsk i okolice obejmujemy pełnym i elastycznym pakietem naszych usług – pomożemy w każdej sprawie, także jeśli jesteś współwinnym/-ą lub winnym/-ą, oraz na każdym jej etapie. Bezpłatnie wesprzemy się w organizacji leczenia i rehabilitacji czy pogrzebu i uzyskaniu pomocy psychicznej, a także w przystosowaniu się do nowej sytuacji, np. zmianie kwalifikacji i remoncie mieszkania.

Nasza skuteczność w dochodzeniu odszkodowań w sprawach cywilnych wynosi 100% – sprawdź zakładkę Sukcesy i kwoty wynegocjowanych przez nas świadczeń.

Odzyskiwanie odszkodowań – Słupsk. Jak działamy?

  • Nie tylko odszkodowanie  także stosowne zadośćuczynienie i inne świadczenia. Odszkodowanie komunikacyjne czy też za wypadek w pracy nie może obejmować wyłącznie pobytu w szpitalu i naprawy szkody rzeczowej. Dla nas ważne jest wynegocjowanie pieniędzy także tytułem zadośćuczynienia oraz pełen zwrot kosztów wydatków poniesionych w związku ze zdarzeniem, a więc np. zmiany standardu życia czy konieczności nabycia nowych kwalifikacji.
  • Nie tylko pomoc prawna – również medyczna i organizacyjna. Mamy w naszych szeregach doświadczonych prawników – i ten sam mecenas zajmie się Twoją sprawą od początku do końca. Nie ufamy opiniom czy orzeczeniom wydawanym przez zakłady ubezpieczeniowe, mamy swój dział medyczny oraz współpracujemy z Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym. Organizujemy prywatne leczenie, rehabilitację. Wspieramy też w uzyskaniu auta zastępczego, organizacji pogrzebu czy remontu mieszkania.
  • Od przygotowania wniosku po walkę na sali sądowej. Zachęcamy, aby powierzyć nam dochodzenie odszkodowania od samego zgłoszenia roszczenia, ale pomożemy na każdym etapie: również już po odwołaniu się od decyzji bądź po niepowodzeniu działań innej kancelarii odszkodowawczej. W Słupsku i jego okolicach reprezentujemy też Klientów w uzyskaniu odszkodowania na drodze sądowej. Współpracujemy osobiście i zdalnie, dostosujemy się do Ciebie.
  • Bez opłat wstępnych, wynagrodzenie od efektu i w formie prowizji. Na początku współpracy ustalamy wysokość naszego wynagrodzenia, a płacisz dopiero po wygranej sprawie. Jeżeli nam się nie uda, nasza pomoc nie będzie Cię kosztować ani złotówki. Nie ukrywamy kosztów, nie pobieramy też opłat za pomoc w organizacji leczenia i rehabilitacji czy pojazdu zastępczego. Nie tylko walczymy z ubezpieczycielem, ale też wspieramy finansowo i psychicznie.

Dochodzenie odszkodowania – Słupsk. Dlaczego warto?

Wielu poszkodowanych widzi się z góry na straconej pozycji, nie ma odwagi walczyć z większym i silniejszym od siebie, nie ma głowy do biurokratycznych przepychanek w trudnym czasie stawania na nogi lub przeżywania żałoby. Doskonale to rozumiemy – ale sprawiedliwości powinno stać się zadość. Odszkodowanie, zadośćuczynienie i inne świadczenia nie przywrócą zdrowia i życia, ale pozwolą spokojniej patrzeć w przyszłość, zapewnić godną codzienność osobie poszkodowanej oraz jej rodzinie. W branży odszkodowawczej nie ma sytuacji bez wyjścia: my je znajdziemy!

Dodaj tu swój tekst nagłówka

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

502 292 222

Potrzebujesz informacji ?

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza w celu kontaktu z najlepiej dobranym specjalistą 

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Kogo dotyczy zgłoszenie ?

Podaj numer - oddzwonimy!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.