--
Europejski Lider Odszkodowań

Firma odszkodowawcza w Bydgoszczy

Każdy z nas powinien dochodzić swoich praw, jednak niekoniecznie należy robić to w pojedynkę. Czasem bowiem walka o wyższe odszkodowanie lub zadośćuczynienie przerasta nasze możliwości – i nie ma w tym nic dziwnego ani złego. Sytuacje życiowe potrafią bowiem być skrajnie trudne. Dlatego też powstała firma Lider Odszkodowań. Pragniemy pomóc Ci w uzyskaniu dopłaty, jeśli nie zgadzasz się z towarzystwem ubezpieczeniowym.?

Działamy między innymi na terenie miasta Bydgoszcz. Odszkodowania, a raczej walka o ich należną kwotę, to nasza misja, którą kierujemy się każdego dnia. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam skutecznie doprowadzać sprawy naszych konsumentów do końca.

 

Zaniżone odszkodowanie – kancelaria odszkodowawcza, Bydgoszcz

Jak już wiesz, dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynienia to główny cel naszej pracy. Jednak to, co wyróżnia naszą firmę, to podejście do konsumentów. Wszystko dlatego, że kierujemy się nie tylko paragrafami – te, zostawiamy na salę sądową czy do kontaktów z przedstawicielami towarzystwa ubezpieczeniowego. Przychodząc do nas, otrzymasz należyte wsparcie nie tylko prawne, ale i emocjonalne.

W tym celu współpracujemy z CPOP, czyli Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym. Dzięki temu nasi klienci mogą skorzystać z profesjonalnej pomocy programów rehabilitacyjnych, przeznaczonych dla wybranych towarzystw ubezpieczeniowych. Możemy również pomóc w znalezieniu pomocy psychologa.

Odzyskiwanie odszkodowań komunikacyjnych to jeden z głównych obszarów prowadzenia przez nas spraw. Już dziś dowiedz się, co możemy razem zdziałać.

Odszkodowania powypadkowe

Jak wspomnieliśmy, najczęściej staramy się o odszkodowania komunikacyjne. W Bydgoszczy niestety dochodzi niemal codziennie do kolizji drogowych – zupełnie jak w każdym innym miejscu. Jeśli zostałeś ofiarą takiej kolizji, zgłoś się do nas. Egzekwujemy zadośćuczynienie czy odszkodowanie pobierane z OC sprawcy, a także walczymy na drodze sądowej o zwiększenie ich kwoty, którą zaniżył ubezpieczyciel.

Po wypadku samochodowym poza startami materialnymi pojawiają się także te bezpośrednio związane z naszym zdrowiem. Stąd też potrzeba opłat za rehabilitację, leki, wizyty kontrolne u specjalistów. Poza tym może okazać się, że ze względu na stan zdrowia będziesz zmuszony zmienić pracę. Jeśli wiąże się ona ze zmianą zawodu, będziemy walczyć o odszkodowanie, pokrywające naukę nowej profesji.

Dochodzenie odszkodowania Bydgoszcz – błędy medyczne

Pomożemy Ci także w uzyskaniu należnego odszkodowania za działania medyczne, niezgodne z aktualną wiedzą lekarską. Wszystko dlatego, że w wyniku niego powstałe obrażenia ciała mogą wymagać stałego leczenia w tym kupowania leków, wizyt u specjalisty. Same dojazdy do niego mogą przecież kosztować spore kwoty. Co warto wiedzieć, ze w takiej sytuacji, nawet jeśli nie masz wykupionego odszkodowania u ubezpieczyciela, to zawsze masz prawo do świadczenia z polisy OC placówki medycznej.

Pomożemy Ci w uzyskaniu odszkodowania po wypadku w pracy

Odzyskiwanie odszkodowań po wypadkach w miejscu pracy to kolejna gałąź, którą się zajmujemy. W tym przypadku również będziemy egzekwować kwoty z polisy OC, tyle że pracodawcy.

Pamiętaj, że masz prawo do świadczeń, jeśli zdarzenie będzie nagłe i ma miejsce podczas wykonywania czynności, leżącej w Twoich kompetencjach oraz obowiązkach zawartych w umowie. Natomiast kiedy złamiesz zasady BHP, a przeszedłeś wcześniejsze szkolenie z tej dziedziny, to niestety takie ubezpieczenie Ci się nie należy.

Dochodzenie odszkodowań – Bydgoszcz i okolice

Jak wspomnieliśmy, zajmujemy się dochodzeniem odszkodowań w Bydgoszczy. Jednak jest to tylko jeden z obszarów naszej pracy – tak naprawdę świadczymy usługi na terenie całego kraju. Jeżeli więc masz problem w otrzymaniu odszkodowania, a zakład ubezpieczeń czy towarzystwo ubezpieczeniowe utrudnia Ci pozyskanie go lub znacznie zaniża stawki – napisz do nas. Zrobisz to poprzez formularz kontaktowy.

Co ważne, od początku do końca Twoją sprawą będzie zajmował się jeden Mecenas. Dzięki temu dogłębnie pozna on Twoją sytuację z każdej strony, co jeszcze bardziej zwiększy szanse na pozytywne zakończenie wspólnych działań.

Prosimy o kontakt


Zadzwoń do nas i opisz swój przypadek

Biuro
502 292 222
E-mail
Facebook
Wyślij do nas pytanie


Imię i nazwisko
Telefon kontaktowy
Adres e-mail
Kod z obrazka
Treść wiadomości
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych. Więcej informacji w Polityka prywatności
ELO to gwarancja uczciwości
ELO nie pobiera od ciebie żadnych opłat wstępnych a jedynie prowizję po pozytywnym zakończeniu sprawy.

Nie płacisz nam nic,
dopóki nie wygramy

Strzałka

Walczymy o sprawiedliwość dla Ciebie!